OYUN
Giriş Tarihi : 26-07-2020 16:33   Güncelleme : 26-07-2020 16:33

Grand Theft Auto Online Oyuncu Sınırı Değişiyor

Grand Theft Auto Online oyunsu sınırı artacak mı? Grand Theft Auto Online PS5 versiyon için yeni iddia.

Grand Theft Auto Online Oyuncu Sınırı Değişiyor

Yeni nesil oyun konsolları artık herkes tarafından biliniyor. Bir tarafta Sony bir tarafta Microsoft son sürüm konsollarını duyurdu. Her iki firmanın duyurusunda kendine özgü bir adımı oldu. Sony'nin PS5 duyurusundaki adımı ise Grand Theft Auto Online müjdesi olmuştu. 

Hem GTA 5 oyununun hem de online oyunun PS5 konsollara yayınlanacağı söylenmiş üstelik PS5 alan kullanıcılara Grand Theft Auto Online oyununun ücretsiz olarak sunulacağı da belirtilmişti. Online oyunu ücretsiz almak tamam ama bir haber daha var. Daha doğrusu bir iddia daha geldi. 

Grand Theft Auto Online Oyunsu Sınırı Güncellenecek 

İddialara göre online oyun yeni nesil konsollara çıktığı zaman, tek oyunda bulunabilecek olan oyuncu sayısında artış yapılacak. Mevcut olan oyunda online oyuncu sayısı 32 kişiyle sınırlı

Yeni nesil konsollarda ise GTA online oyuncu sınırı 64'e çıkacak iddiası var. PS5 ve Xbox Series X modellerinden sonra böyle bir güncelleme olacağı iddiası olsa da RockStar her zaman olduğu gibi suskun. 

Kullanıcı sınırının 64 kişiye kadar yükselmesi tabii ki güzel bir durum ama 2 katına kadar artacak yeni sınırın gerçek olup olmadığını öğrenmek için yeni konsolları beklemek lazım. Belki de sürüm farklarından bir ayrıcalık oluşacak.