Yaşam
Giriş Tarihi : 23-06-2020 20:54   Güncelleme : 23-06-2020 20:54

Her Yerde Sen Dizisi Fox TV İle Yeniden Ekranlara Döndü

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında FOX TV ekranlarında yayınlanan ancak kanalın istediği çıkışı yapamayan Her Yerde Sen dizisi, yeniden ekranlara dönecek.

Her Yerde Sen Dizisi Fox TV İle Yeniden Ekranlara Döndü

Geçen yıl yaz aylarında Fox TV ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen dizisi, istediği çıkışı yapamayan diziler kervanına katılarak kısa bir dönem yayın hayatının ardından televizyonlara veda etmişti. Her ne kadar pek fazla tutulmamış olsa da özellikle yaz aylarında farklı bir eğlence arayışı olan kitle tarafından dizinin vedası hayal kırıklığı olmuştu.

FOX TV, bu yaza oldukça hızlı bir giriş yapacak gibi görünüyor. Şu an halihazırda yayında olan dizilerinin yanında kısa süre sonra ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Bay Yanlış gibi büyük beklentilere gebe olan dizi ile kanalın bu yaza damga vurmayı hedeflediği kesin.

Furkan Andıç ile Aybüke Pusat tarafından başrollerin paylaşıldığı Her Yerde Sen dizisi, geçtiğimiz yıl 23 bölümün ardından 2019 Kasım ayında izleyicilerine final yaparak veda etmişti. FOX TV, bu diziyi yeniden yayınlama kararı alarak geçtiğimiz pazar günü (20 Haziran Pazar) ilk bölümüyle Her Yerde Sen dizisini yeniden ekranlarına taşımıştı.

Her Yerde Sen dizisi Fox TV'de her Pazar saat 14:00'de yeniden ekranlarda olacak. Geçtiğimiz yıl izleyemeyenler veya izleyip yeniden bu heyecanı yaşamak isteyenler ekran başına!