Haberler
Giriş Tarihi : 06-09-2019 11:00   Güncelleme : 06-09-2019 11:00

JBL Yeni Hoparlörü Pulse 4’ü IFA 2019 Etkinliğinde Duyurdu

Her yıl Almanya’nın başkenti Berlin de düzenlenen teknoloji fuarı IFA’ya bu senede birçok firma ve kullanıcı tarafından katılım sağlandı

JBL Yeni Hoparlörü Pulse 4’ü IFA 2019 Etkinliğinde Duyurdu

Her yıl Almanya’nın başkenti Berlin de düzenlenen teknoloji fuarı IFA’ya bu senede birçok firma ve kullanıcı tarafından katılım sağlandı. IFA etkinliğine katılan firmalardan biride kulaklık ve hoparlör sektörünün önemli firmalarından olan JBL firmasıydı. Firma bu seneki IFA etkinliğinde Pulse 4 ismine sahip olan yeni bir Bluetooth hoparlör duyurdu. Kulağa hitap konusunda başarılı olduğu kadar tasarım konusunda da başarılı olan Pulse 4, mükemmel ışıklandırmaları sayesinde göz kamaştırmakta.

Pulse 4 modeli 2 sene önce çıkış yapan Pulse 3 modelinin bir üst modelidir. İki modelin aralarındaki önemli farklardan bahsedecek olursak: Pulse 3 modelinin de ışıklandırmaları gayet iyi denilebilecek seviyedeydi fakat Pulse 4 modelinde bu ışıklar farklı bir çözünürlüğe kavuşarak tüm hoparlörün etrafında yer alacak. Ayrıca Pulse 4 modeli birçok JBL modelinde bulunan 360 derecelik ses deneyimini de içerisinde barındıracak. Pulse 4 modeli tüm bu özelliklerinin yanında özelleştirilebilmekte. Kullanıcılar Pulse 4’ün ışık efektini ve rengini değiştirebilmek için JBL Connect isimli uygulamayı telefonlarına indiriyorlar ve istedikleri özellikleri seçerek Pulse 4’ü özelleştirebiliyorlar. Bir kez şarj ettiğinizde 12 saat kullanabileceksiniz JBL firmasının yeni hoparlörü olan Pulse 4’e aynı anda birden fazla tablet veya telefon uzaktan bağlantı kurabiliyor. Bunun yanı sıra yeni çıkacak olan modeli bir defa şarj ederek 12 saat boyunca şarja ihtiyaç duymadan kullanabileceksiniz. Pulse 4’ün şarj olabilmesi içinse USB-C girişi olan bir şarj cihazınızın olması şart. Su geçirmez Yağmurda parti yapmak, günümüzde gençlerin sevdiği aktivitelerden biri. Fakat hoparlörler su geçirebileceği için bazen bu tür aktiviteler iptal edilebiliyor. Eğer JBL Pulse 4’e sahip olursanız yağmurlu havalarda dahi kullanabilirsiniz. Çünkü Pulse 4 su geçirmezlik sertifikasına sahip.