GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-07-2020 23:24   Güncelleme : 11-07-2020 23:24

Jung So Min İle Lee Joon Arasındaki 3 Yıllık Aşk Sona Erdi

Jung So Min ve Lee Joon arasında 3 yıldır devam eden aşkın sonu da hüsranla bitti.

Jung So Min İle Lee Joon Arasındaki 3 Yıllık Aşk Sona Erdi

Kore magazin dünyasında yaşanan aşklardan birisinin daha üstüne toprak serildi. Üç yıllık sevgili yaşamının ardından Jung So Min ile Lee Joon yollarını ayırdı. 26 Haziran 2020 tarihinde Dispatch tarafından açıklanan haberde Jung So Min ve Lee Joon çiftinin ayrılık kararı aldıkları bildirildi. dispatch tarafından açıklanan raporda ikilinin ayrılık haberleri ile ilgili son zamanların en iyi ikilisinin ayrıldığı ve ayrılığa rağmen aralarının iyi olduğu, oyunculuk dünyasında birbirlerini desteklemeye devam edecekleri bildirildi.

Dispatch tarafından sızdırılan ayrılık haberi Jung So Min ile Lee Joon'un ajansı tarafından da doğrulandı. Lee Joon'un ajansı olan PrainTPC şirketi tarafından yapılan açıklamada Lee Joon ile Jung So Min ikilisinin kısa süre önce ayrıldığı bilgisine yer verildi. Aynı zamanda Lee Joon'un kısa süre içinde yeni bir proje içerisinde yer alacağını da duyurdu. Jung So Min'in ajansı olan Blossom Entertainment tarafından da ayrılık Lee Joon ile Jung so Min kısa süre önce ayrıldı, meslektaş olmaya karar verdiler açıklamalarıyla doğrulandı.

Ayrılığın Nedeni Uzaklık Olabilir

Dispatch belgelerine göre ikilinin yakınlarından alınan bilgilerle bu ayrılığın başrolünde uzun süreli ayrı kalma etkeninin olduğu düşünülüyor. Jung So Min ile Lee Joon ikilisinin oldukça meşgul olduklarından birbirlerine vakit ayıramadıkları düşünülürken bunun sonucu olarak da bireysel olarak çalışmalarına daha çok odaklanmaya karar verdikleri belirtildi.

Bilindiği üzere Kore dramalarından "Father is Strange" yapımında birlikte oynadıkları sırada Ekim 2017 tarihinde ikilinin aşkı başlamış ve kısa süre içinde bu aşk medyaya da açıklanmıştı.