YAŞAM
Giriş Tarihi : 16-07-2020 23:51   Güncelleme : 16-07-2020 23:51

Kadir Doğulu ve Burak Özçivit Araları Neden Bozuldu? Gündem Yaratacak Açıklama: Dost Olamayız

Kadir Doğulu yaptığı bir röportajda gündem oluşturacak ifadelere yer verdi. Özellikle Burak Özçivit için biz dost olamayız sözleri çok konuşulacak.

Kadir Doğulu ve Burak Özçivit Araları Neden Bozuldu? Gündem Yaratacak Açıklama: Dost Olamayız

Kadir Doğulu ile Burak Özçivit arasında neler yaşanıp aralarının açıldığı oldukça merak edilirken Kadir Doğulu konu ile ilgili ilk kez konuştu. Burak Özçivit için şahane vasıfları var ama meşrebimiz uygun değil, biz arkadaş veya dost olamayız açıklamaları gündeme damgasını vuracak.

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, 40 adlı programda uzun süredir merak edilen sorulara da yanıt verdi. Yıllar önce aynı dizide rol aldığı Burak Özçivit ile aralarının neden açıldığına da değinen Doğulu, bilindiği üzere 2016 yılında Fahriye Evcan ile Özçivit'in kendisini düğüne davet etmediklerini belirtmiş ve Özçivit hakkında şu sözlerle polemiği başlatmıştı;

Kadir Doğulu birbirleri ile biraraya geldikleri zaman saygı çerçevesinde görüştüklerini, bu güne kadar hiç kırgınlık oluşturacak söz söylemediklerini de sözlerine ekledi. Burak Özçivit için çok kibar bir çocuk deyimini kullanan Doğulu, buna rapmen dost olamadıklarını çünkü başka meşreplerden geldiklerini ifade etti.

Kadir Doğulu İle Burak Özçivit 2010'da Aynı Dizide Rol Aldı

2010 yılında yayınlanan Küçük Sırlar dizisinde başrolleri paylaşan Kadir Doğulu ile Burak Özçivit'in oynadıkları bu dizi büyük bir beğeni toplamıştı.

kadir doğulu Burak Özçivit

Neslihan Atagül ile evlenen Kadir Doğulu, 2016 yılının Temmuz ayında gerçekleşen düğünlerine Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'i çağırmamış, Özçivit'in 2017 yılındaki düğününde de Kadir Doğulu bulunmamıştı.

Daha önce garsonluk yaparken tanıştığı Hande Yener ile 2006 ile 2010 yılları arasında aşk yaşayan Kadir Doğulu, kendisine şöhreti kazandıran Hande Yener için ise kendisinin olgunlaşmasına en büyük çimentoyu atan harika bir ilişki gerçirdiğini söyledi.