GÜNDEM
Giriş Tarihi : 04-07-2020 13:30   Güncelleme : 04-07-2020 13:30

Manisa'da Korkunç Olay! Annesini Öldürüp Kameraya Çekmiş

Eve getirdiği hayvanlar nedeniyle aralarında tartışma yaşandığı annesinin ölümüne neden olan genç, o anları kameraya çekmiş.

Manisa'da Korkunç Olay! Annesini Öldürüp Kameraya Çekmiş

Manisa Şehzadeler ilçesinde ikamet eden 20 yaşındaki İlhan Süngerciler, annesi Nuray Duğrul ile eve getirdiği kedi ve köpekler yüzünden tartışarak ölümüne neden oldu. İlhan Süngerciler, tartışma esnasında annesini iterek düşünce başını mermere çarpması nedeniylehayatını kaybettiğini itiraf etti. Tutuklanan İlhan Süngerciler'in annesi yerde yatarken cep telefonunun kamerası ile annesini görüntülediği ortaya çıktı.

Manisa'da yaşanan dehşet verici olay dün sabah saat 06:00 sularında gerçekleşti. İlhan Süngerciler'in 112'yi arayarak annesinin mutfakta hareketsiz yattığını söylemesiyle eve gelen sağlık ekiplerinin yaptığı değerlendirmede anne Nuray Duğrul'un öldüğü belirlendi. Olay yerinde yapılan ilk incelemenin ardından anne Nuray Duğrul'un cansız bedeni Merkez Efendi Devlet Hastanesi Adli Tığ Kurumu'na gönderildi. İfadesine başvurulan İlhan Süngerciler, şüphe üzerine emniyete götürüldü. İfadesinde annesinin tahsiyon hastası olduğunu iddia eden Süngerciler, kahvaltıdan sonra evden ayrıldığını ve annesinin ölümünü komşuların haber vermesiyle öğrendiğini iddia ett. Polis sorgusunun derinleştirilmesiyle suçunu itiraf eden İlhan Süngerciler'in "Eve sokakta bulduğum 2 yavru kedi ile bir yavru köpek getirmiştim. Hayvanlara olan ilgim çok büyük. Sabah uyandığımda annem, hepsini evden götürmemi istedi. Biraz tartıştık ve itiştik. Annem o sırada kafasını mutfaktaki mermere çarptıktan sonra yere düştü ve ben evden çıktım, gittim. Birkaç saat sonra eve geldiğimde annemi hareketsiz yerde yatarken gördüm. Çok üzgünüm." ifadelerini kullandı.

annesini öldürdü kameraya çekti

CEP TELEFONUYLA YERDEKİ ANNESİNİ ÇEKMİŞ

Olayın şüphelisi İlhan Süngerciler'in tartışma esnasında yere düşen annesinin durumunu cep telefonunun kamerasıyla kaydettiği ide ortaya çıktı. Savcılık tarafından bu görüntülere el konulurken İlhan Süngerciler, emniyetteki işlemleri ardından sevk edildiği adliyede çıktığı mahkeme tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi.