OYUN
Giriş Tarihi : 16-07-2020 01:01   Güncelleme : 16-07-2020 01:01

Microsoft Flight Simulator 90 GB Boyutu İle 10 DVD Olarak Ön Satışa Çıktı

Microsoft Flight Simulator oyununu satın almak isteyenler için oyun 10 DVD ile geliyor.

Microsoft Flight Simulator 90 GB Boyutu İle 10 DVD Olarak Ön Satışa Çıktı

Microsoft Flight Simulator oyunu yakında piyasaya sürülecek. Oyunu kutusuyla almak isteyen oyun severleri 10 DVD diski bekliyor.

Microsoft ile Aerosoft, Microsoft Flight Simulator oyununun kutulu versiyonunu Avrupa pazarında satışa sunmak için ortak anlaşmalı olduğu satıcılara duyurdu. Oyunun standart sürümünün 69.99 euro, premium versiyonunun ise 129.99 euro olarak "Aerosoft" üzerinden ön siparişle satışına başladığını belirtmemizde fayda var. Bu oyunu kutulu olarak satın alacak olanları ise bir sürpriz bekliyor. zira oyunun iki versiyonu da 10 DVD içerecek.

Microsoft Flight Simulator kutulu versiyonunun simülatör koduna bakıldığında boyutunun oldukça küçük olduğunu görüyoruz. Oyunun tüm içeriği normalde bildiğiniz üzere 90 GB depolama alanına ihtiyaç duyuyor.

Kutulu Versiyon İnterneti Yavaş Olanlara Hitap Ediyor

Aerosoft tarafından yapılan açıklamada kutulu Microsoft Flight Simulator versiyonun yavaş internet bağlantısına sahip olan kullanıcılar için satışa sunulduğu belirtilirken böylece 90 GB'lık dosyaya sahip oyun indirilmeden kurulabilecek. Haliyle kutulu versiyona sahip olanlar 90 GB'lık dosyayı indirmek zorunda kalmayacak.

Microsoft Flight Simulator 10 dvd ile satışa çıktı

Microsoft Flight Simulator oyununu bilgisayarınıza yüklemek için en az 150 GB boş depolama alanı gerekiyor. Microsoft Flight Simulator ne zaman çıkacak? Microsoft Flight Simulator 18 Ağustos 2020 tarihinde öncelikle PC için piyasaya sürülecek.