Oyun
Giriş Tarihi : 27-08-2019 16:24   Güncelleme : 27-08-2019 16:24

Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişime Açılacak

Oyun fuarlarında oyuncuları en çok heyecanlandıran oyunlardan biri olan ve oyuncuların her sene çıkış tarihini açıklanmasını beklediği Mount & Blade II: Bannerlord oyununun çıkış tarihi açıklanmasa da, erken erişime açılacağı tarih açıklandı

Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişime Açılacak

Oyun fuarlarında oyuncuları en çok heyecanlandıran oyunlardan biri olan ve oyuncuların her sene çıkış tarihini açıklanmasını beklediği Mount & Blade II: Bannerlord oyununun çıkış tarihi açıklanmasa da, erken erişime açılacağı tarih açıklandı.

Türk bir oyun firması olan TaleWorlds firmasının geliştiriciliğini üstlendiği Mount & Blade serisinin ikinci oyunu, senelerdir oyun severler tarafından konuşuluyor. Öyle ki oyun severler her sene oyun hakkında şu gün çıkacak gibi tarihler veriyor hatta ve hatta bazı haber siteleri kesin olmamasına rağmen oyunun çıkış tarihi hakkında haber yapıyorlardı. Fakat bunda elimizde kesin denilebilecek bir bilgi var. Gamescom etkinliğinde Talewords firmasının yaptığı açıklamaya göre oyun direkt olarak çıkış yapmayacak. İlk olarak oyuncuların oyunu denemesi için bir erken erişim aşaması olacak. Talewords’ün açıklamasına göre oyun 2020’nin Mart ayında steam üzerinden erken erişime açılacak, yani oyun tam 7 ay sonra oynanabilecek.

TaleWorlds’ün duyuru videosu https://www.youtube.com/watch?v=yCk6Jk7DvrA