Yaşam
Giriş Tarihi : 24-06-2020 22:25   Güncelleme : 24-06-2020 22:25

Mücbir Sebepler Canlı Yayında Ezgi Mola Yine Şaşırtacak!

Instagram üzerinden Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş, Mucbir Sebepler canlı yayını için Ezgi Mola konuk oluyor.

Mücbir Sebepler Canlı Yayında Ezgi Mola Yine Şaşırtacak!

Ünlü oyuncu Ezgi Mola oynadığı pek çok sinema filme ve televizyon dizileri ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Samimi kişiliği ve kendinden ödün vermeyen duruşu ile oldukça dikkat çeken gözde oyuncu yine izleyenleri şaşırtacak bir yapıma imza atıyor. Ezgi Mola'nın katıldığı bir önceki programda bir sahnede tektaş yüzük görülmüş ve Ezgi Mola'nın yeni bir aşka ilk adımları attığı bu sayede belli olmuştu. Sevgilisi olan Mustafa Aksakallı'dan evlilik teklifi aldığı bu yüzükle belli olan Ezgi Mola, Mücbir Sebepler için yeniden konuk oluyor.

Mücbir Sebepler Ezgi İçin

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş'ın ortak sunduğu Mücbir Sebepler instagram canlı yayını hafta başında yeni saati 23.00 da sevenleri ile buluşmaya başladı. Pandemi sürecinde yenilikçi düşünce ile milyonların aynı anda katıldığı canlı yayında pek çok ünlünün katılımı ile sohbetler, günlük magazin haberlerinin yorumlanmasının yanı sıra farklı konsepti ile izleyicilerin ilgisini çekiyor.

ezgi mola tektaş yüzük

Pazartesi günleri hariç her gün yapılan canlı yayın Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altun ortak yayını Mücbir Sebepler 24.06.2020 23.00 yayın saatli programını Ezgi Mola için Kadınlar Suaresi olarak değiştiriyor. Bugüne özel yayında ünlü oyuncu Ezgi Mola çeşit çeşit kostümler giyerek birbirinden farklı tiplemeleri ile izleyenlerin karşısında olacak. Ezgi Mola özel yayını biraz sonra instagram üzerinde Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altun'un hesaplarından canlı olarak izlenebilecek.