TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 15-07-2020 22:26   Güncelleme : 15-07-2020 22:26

OnePlus Buds Çok Yakında Geliyor! 30 Saat Kullanım Süresi Sunacak

Çinli teknoloji şirketi OnePlus’ın bir süredir üzerinde çalıştığı kablosuz kulaklığı OnePlus Buds modeli ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

OnePlus Buds Çok Yakında Geliyor! 30 Saat Kullanım Süresi Sunacak

Fiyat performans ürünleri ile ön plana çıkan Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus kısa bir süre içerisinde ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni orta segment akıllı telefonu OnePlus Nord modelini satışa sunacak. OnePlus’ın yeni orta segment akıllı telefonu modelinin yanında ilk kablosuz kulaklığı olacak olan OnePlus Buds modelini de tanıtması bekleniyor.  

OnePlus bilindiği gibi 21 Temmuz tarihinde bir etkinlik düzenleyecek. Düzenlenecek olan etkinlikte OnePlus sadece yeni orta üst segment akıllı telefonu OnePlus Nord modelini tanıtmayacak. OnePlus etkinlikte ilk tam kablosuz kulak içi kulaklığı olacak olan OnePlus Buds modelini de aynı etkinlikte duyuracak.  

OnePlus’ın kulak içi kulaklığının ismi çoktan onaylandı ve OnePlus sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılmaya başlandı. Bir süredir OnePlus Buds modeli ile ilgili özellikleri aktaran OnePlus markası, bugün Twitter hesabı üzerinden OnePlus Buds modeline dair yeni bir video paylaştı. Paylaşılan videoda OnePlus Buds modelinin 30 saatlik kullanım süresine sahip olacağı aktarıldı.  

OnePlus Buds’ın paylaşılan 30 saatlik kullanım süresi, kulaklık ve kulaklık kutusunun tamamını ifade ediyor. OnePlus Buds kulaklıkları kesintisiz olarak 7 saat kullanım süresi sunacakken, kutunun içerisindeki batarya ile birlikte bu sürenin 30 saat süreye kadar çıkması bekleniyor.  

OnePlus Buds Hakkında Yeni Detayları

Yayınlanan video ile birlikte OnePlus kurucusu ve CEO’su olan Peta Lau, OnePlus Buds hakkında yeni bilgileri de aktardı. Lau tarafından aktarılan bilgilere göre OnePlus Buds, tek başına 4.6 gram gibi düşük bir ağırlığa sahip olacak. Kulaklığın kutusu ise sadece 36 gram ağırlığında olacak.

OnePlus nord

Şirketin yeni orta – üst segment akıllı telefon modeli olacak olan OnePlus Nord’un OnePlus için önemini bahseden Lau, yeni akıllı telefon modelinin amiral gemi modellerinden daha çok kullanıcıları heyecanlandırdığını belirtti.  

İlk 10 OnePlus Nord Hediye Edilecek

OnePlus’ın OnePlus Nord modeli ile ilgili başlattığı bir kampanyada, OnePlus Nord modelinin üretim bandından çıkan ilk 10 tanesinin hayranlara hediye edileceği aktarıldı. Katılımın son derece kolay olduğu etkinliğe ne yazık ki ülkemizden katılım sağlanamıyor.  

OnePlus Nord Geniş Bir Kitle Tarafından Merak Ediliyor

OnePlus hayranlarına ücretsiz olarak gönderilecek olan ilk parti OnePlus Nord modellerinin üzerinde özel sürüm olduğunu bildiren #01 ile #10 arasında sayılar bulunacak. Bu sayede özel sürüm OnePlus Nord sahibi olan kullanıcılar diğer OnePlus Nord modellerinden farklı bir akıllı telefona sahip olduklarını gösterebilecek. 

Ülkemizden katılım olmasa da OnePlus’ın OnePlus Nord duyurusu tweeti 2.1 bin yorum, 32.5 bin retweet ve 37.1 bin beğeni aldı. Bu sayılar, OnePlus Nord’un ne kadar geniş bir kitle tarafından merak edildiğini ortaya koyuyor.