TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 24-07-2020 17:38   Güncelleme : 24-07-2020 17:55

Oppo Watch Türkiye Çıkış Tarihi Kesinleşti

Oppo Watch Türkiye tarihi belli oldu. Yeni akıllı saat ne zaman nasıl bir fiyata geliyor?

Oppo Watch Türkiye Çıkış Tarihi Kesinleşti

Mart ayında tanıtıldı ve tanıtıldığı gibi Apple Watch kopyası damgasını yedi. Hangi akıllı saatten bahsediyoruz tabii ki Oppo Watch. Oppo'nun yeni akıllı telefonları ile tanıtılan saati, Apple'ın akıllı saatine benzeyince talibi de çok oldu. 

Saate çok fazla talep var çünkü hem Apple'ın saatine benziyor hem de çok daha ucuz. Türkiye'de Oppo severler için de güzel bir haber var çünkü beklenen saat ülkemize de geliyor. Aradan aylar geçti evet ama stok sorunları yeni çözülmüş olacak ki Oppo Watch Türkiye çıkış tarihi yeni belli oldu. 

Oppo Watch Ne Zaman Satılacak? 

İçerisinde Snapdragon Wear 2500 işlemcisi olmasının yanında 2 farklı kasa boyutu sunan yeni akıllı saat, 46 mm ile 41 mm arasında seçime olanak sağlıyor. Büyük kasa 1.91 inç ekran, küçük kasa ise 1.6 inç ekran. Ama ikisi de AMOLED ekran. 

Google WearOS temelli işletim sisteminden beslenen akıllı saatin bu özellikleri bile satın alınmaya değer olduğunu gösteriyor. Bilmediğimiz şey saati satın almak istediğimiz zaman ne kadar ödemeyeceğimiz ve ne zaman satın alabileceğimiz. 

Satın almak için artık beklemek yok çünkü saat 31 Temmuz 2020'de Türkiye'de. Türkiye fiyatı açıklanmış bilgiler arasında değil ama yurt dışı fiyatını verelim. 

  • 41 mm – 215 dolar 
  • 46 mm – 288 dolar.