OYUN
Giriş Tarihi : 16-07-2020 13:33   Güncelleme : 16-07-2020 13:33

Örümcek Avlama Oyunu Kill It With Fire Çıkış Tarihi Açıklandı

Birinci şahıs aksiyon oyunu olarak sayılan örümcek avlama öyküsüne sahip Kill It With Fire çıkış tarihi ve fragmanı yayınlandı.

Örümcek Avlama Oyunu Kill It With Fire Çıkış Tarihi Açıklandı

Casey Donnellan Games tarafından geliştirilip yayıncılığını tinyBuild firmasının üstlendiği örümcek avlama aksiyon oyunu olan Kill It With Fire için çıkış tarihi belli oldu. Kill It With Fire 13 Ağustos 2020 tarihinde PC platformu için çıkacak.

Kill It With Fire oyununun ilk demosu daha önce yayınlanmıştı. Yeni ve daha detaylı büyük demo (Kill It With Fire: Heatwave) için ise 17 Temmuz Cuma günü tarih olarak verildi.

Kill It With Fire Nasıl Bir Oyundur? Konusu ve Türü Nedir?

Tarihten günümüze kadar olan süreçte her zaman insanlığın en büyük düşmanlarından görülen örümcekler için Kill It With Fire oyununda imhacı olarak görev yapmanın zamanı geldi. Cephaneliğinizle birlikte dev örümceklerin peşinden gidecek ve onları teker teker avlama görevini üstleneceksiniz.

Örümcekleri yenebilmek için en büyük kozunuz ve silahınız ateş olacak. Saklandıkları yerden son teknoloji eklem bacaklı takip cihazını kullanarak örümcekleri birer birer ortaya çıkaracak ve sonrasında silahlarınızla onları yok etmeniz gerekecek.