OYUN
Giriş Tarihi : 16-07-2020 00:42   Güncelleme : 16-07-2020 00:42

PES 2021 Çıkmayacak Ama PES 2020 Sezon Güncellemesi Geliyor

PES 2021 bekleyenler için kötü bir haberimiz var. Zira Konami tarafından yapılan açıklamada PES 2021 oyununun gelmeyeceği bildirildi.

PES 2021 Çıkmayacak Ama PES 2020 Sezon Güncellemesi Geliyor

KONAMİ, nihayetinde PES serisi ile ilgili bazı gelecek planlarını medya ile paylaştı. Bu yılın son çeyreğine doğru PES 2021 değil PES 2020 için sezon güncellemesinin yayınlanacağı bildirildi. Hatta sezon güncellemesi ile ilgili tarih de sızdırıldı. Muhtemelen PES 2020 sezon güncelleme paketi 15 Eylül 2020 tarihinde oyun severlerle buluşacak.

Pro Evolution Soccer serisinin yeni nesil oyunu olacak olan PES 2022 ise FOX Engine yerine Unreal Engine tarafından geliştirilecek. Oyunun test aşamalarının 2021 yılı içerisinde gerçekleştirileceği ve aynı yılın son çeyreğinde de piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

KONAMİ PES Serisi İle İlgili Gelecek Açıklamasını Yaptı

Oyun endüstrisi hızlı bir şekilde heyecan verici olarak gelişirken PES markasının da geleceğine dair bazı açıklamaların yapılmasının zaruriyet olduğu belirtilen açıklamada büyük bir gayretle yeni nesil futbol oyununun üzerinde çalıştıklarının bilinmesini istedi.

KONAMİ tarafından yapılan açıklamada yeni nesil oyunlarının güncellenmiş bir oyun motoru ile geliştirildiğinin altı çizilirken daha gerçekçi oyuncu modelleri ve animasyonlarının yanı sıra gelişmiş fizik sistemi ve görseller dahil olmak üzere çok daha fazlasının oyunculara sunulacağı ifade edildi.

PES 2020 İçin 2021 Sezon Güncellemesi Yayınlanacak

Yeni nesil oyun çalışmaları alanında hızlarını kesmemek ve zamanı daha doğru kullanabilmek amacıyla bu yıl PES serisini sadece sezon güncellemesi şeklinde piyasaya süreceklerini bildiren KONAMİ, yeni nesil oyunlarını piyasaya sürene kadar sezon güncellemesi adında verecekleri güncellemenin de birr çok detayı içereceğinden iyi bir oyuncu deneyimi sunacağını belirtti.

Şu an için yeni nesil oyunlarını geliştirme aşamalarına devam ettiklerini, 2021 ortalarında testlere başlanacağını ve aynı yıl içinde ise oyunun yayınlanacağını duyurdu.