OYUN
Giriş Tarihi : 23-07-2020 02:48   Güncelleme : 23-07-2020 03:17

PlayStation 5 için Sevindirici Haber

PlayStation 5 konsollar için Ubisoft tarafından sevindirici bir açıklama yapıldı. Firma PlayStation 5 kullanıcılarına oyun fiyatlarında bir iyilik yapacak.

PlayStation 5 için Sevindirici Haber

Sony'nin son seri konsolları konumuna geçen PlayStation 5 oyun konsollarının çıkışına her geçen gün adım adım yaklaşılıyor. Güçlü, ihtişamlı, kullanışlı yeni konsollar için oyun firmaları da kollarını sıvadı.

Birçok firma yeni oyun konsolları için oyun desteği konusunda güzel haberler verdi. PlayStation 4 için alınan oyunların, bedelsiz olarak yeni nesil konsollara yükseltilmesi olayı en sevindirici kısımda. Bu şekilde yeni bir oyun alan kullanıcılar, son seri konsollara geçtiği zaman bu oyunlarının PS5 versiyonuna ücretsiz olarak erişebilecekti. Benzeri bir güzel haber Ubisoft firmasından geldi.

Ubisoft: PlayStation 5 Oyunlarının Fiyatı Değişmeyecek

En köklü oyun firmalarından biri olan Ubisoft, yeni nesil konsolları almak isteyen kullanıcılara güzel bir haber verdi. Firma oyun fiyatlarında düzenleme yapacaklarını ve PS5 oyunlarının fiyatının artmayacağını duyurdu.

Farklı oyun firmalarının birkaç oyunu için PS5 versiyonları da duyuruldu ve PS5 versiyonlarının fiyatlarının daha pahalı olduğunu gördük. Ubisoft bu konuda kararını vermiş gibi gözüküyor. PS4 için satılan oyunların fiyatları ile PS5 için satılan oyunların fiyatları aynı olacak.

Rakam kısmında bir değişiklik olmayacağının açıklanması sevindirici ama bu sadece Ubisoft tarafından yapılan açıklama. Diğer oyun firmalarının da benzeri kararlar alması güzel bir gelişme olur. Şu an birçok firma oyunlarının PlayStation 5 versiyonlarını 10-20 dolar daha pahalıya satıyor.