YAŞAM
Giriş Tarihi : 16-07-2020 12:19   Güncelleme : 16-07-2020 12:19

Popüler Oyun Serisi Just Cause Filmi Yönetmeni Michael Dowse Olacak

Bir süredir popüler oyun serilerinden Just Cause filminin çıkacağı ve senaryosunun da neredeyse hazır olduğu belirtiliyordu. Son gelen bilgilere göre filmin yönetmeni de belli oldu.

Popüler Oyun Serisi Just Cause Filmi Yönetmeni Michael Dowse Olacak

Bugün oyun dünyasının en popüler ve beğenilen serilerini sayabilir misiniz desek sanırım Just Cause serisini de bir yerlere sıkıştırırsınız. Just Cause serisi ile ilgili film yapılacağı bir süredir gündemde idi. Ancak bir türlü çekim aşamalarına gelemeyen film için başrol oyuncusu olarak Jason Momoa, yönetmen koltuğunda ise Brad Peyton olacağı bildirilmişti. Ancak bu isimlerde değişikliğe gidilerek yönetmenin farklı bir isim olacağı kaydedildi.

Deadline tarafından yayınlanan habere göre daha önce It's All Gone Pete Tong, Goon ve The F Word gibi filmlerde de yönetmen olarak başarılı bir grafik çizen Michael Dowse'ın Just Cause filminin de yönetmen koltuğunda oturacak kişi olduğu netleşti. Bunun yanında daha önce başrol olarak filmde yer alması beklenen Jason Momoa'nın ise filmde yer alığ almayacağı şimdilik belli değil. Bilindiği üzere Jason Momoa daha önce yönetmen olarak belirtilen Brad Peyton tarafından seçilen bir oyuncu olarak biliniyordu.

Nitekim Jason Momoa ile ilgili Just Cause filminde rol alıp almayacağı önümüzdeki haftalarda belli olabilir.

John Wick Senaritsi Just Cause İçin de Çalışacak

just cause filmi

Daha önce John Wick serisinin senaristliğini yapan Derek Kolstad, Just Cause filminin de senaristliğini üstlenecek. Gündemdeki diğer söylentiler dikkat edildiğinde oyunda ana karakter olarak Rico Rodriguez ile birlikte Maria Kane isimlerinin de yer alacağı bilgisini önümüze düşürüyor.

Henüz çekimlerine başlanmayan Just Cause filmi ile ilgili vizyon tarihi konusunda en ufak detay bulunmuyor.