OYUN
Giriş Tarihi : 04-07-2020 13:04   Güncelleme : 04-07-2020 13:04

PUBG Hızlı Level Nasıl Kasılır? PUBG Hızlı Level Atlama Teknikleri

PUBG oyununda hızlı lever atlama taktikleri ile hızlı lever nasıl kasılabilir sorusunun yanıtını arıyoruz.

PUBG Hızlı Level Nasıl Kasılır? PUBG Hızlı Level Atlama Teknikleri

Battle royale oyunlar günümüzde oldukça popülerdir. Bu oyunların çıkış yapmasını sağlayan PUBG, halen daha Steam üzerinde oynanan en popüler oyun olma özelliğini taşımaktadır. PUBG’nin bu kadar popüler olmasında, oyuncuların birbiriyle kolayca etkileşime geçebilme avantajı etkili olmuştur. Bu sayede pek çok insan oyunda beraber oynayabileceği arkadaşları bulabilmiş ve daha bağlı hale gelmiştir. Bunun dışında PUBG’nin popüler olmasındaki en büyük sebeplerden biri her rauntta oyuna baştan başlanmasıdır. Yani oyundaki hiçbir oyuncunun bir hafta ya da daha önce oynamaya başladığı için avantajı bulunmamaktadır. FPS ya da TPS oyunlarına aşinalığı olan herkes ilk oyundan birinci bile olabilmektedir.

PUBG’nin popülaritesini kaybetmeme sebepleri arasında sürekli gerçekleştirdiği güncellemeler de bulunmaktadır. Bu güncellemeler sayesinde oyuna yeni haritalar, kıyafetler, oyun modları, silah türleri vb. eklenmekte ve hatalar ortadan kaldırılmaktadır. Oyunda bulunan çeşitli mekanizmalara ödül sistemi eklenmekte ve oyunculara ulaşabilmesi için bir hedef sunulmaktadır. İnsanlar bu hedefe ulaşabilmek için çaba sarf etmekte ve oyun üzerinde daha uzun süre zaman geçirmektedir. Oyuncuların uzun süreler boyunca oyunda kalmasına sebep olan mekanizmalardan biri level atlamadır. Belli bir miktar tecrübe puanı toplayan oyuncular level atlamakta ve yeni hediyelere ulaşabilmektedir. Bazı oyuncular bu hediyelere kısa sürede ulaşmak isteyebilir. Bu yüzden izlenilmesi gereken taktikler ve yapılması gereken şeyler vardır.

PUBG Hızlı Level Nasıl Kasılır?

PUBG üzerinde level atlamak için kullanılabilecek en sıradan yöntem maç oynamaktır. Oyuncular maçta hayatta kaldıkları her 5 dakika için 2 tecrübe puanı kazanmaktadır. Ancak bu tecrübe puanı yeterli gelmeyebilir ve level atlamak için uzun süreler oyun oynamayı gerektirebilir. Bu yüzden oyuncuların PUBG’nin sunmuş olduğu görevleri yerine getirmesi gerekmektedir. Görevin türüne ve zorluğuna göre verilen tecrübe puanı miktarı değişebilmektedir. Görevlerin kolayca tamamlanabilmesi için farklı serverlarda oynanması tavsiye edilmektedir. Level atlamak için kullanılacak bir diğer taktik ise level atlamaktır. Bu kulağa oldukça saçma gelebilir. Ancak PUBG belli levellerde oyuncularına yardımcı olabilmek için ekstra tecrübe puanı vermektedir. Bu tecrübe puanları bazı durumlarda oyuncuların hemen level atlamasına yardımcı olabilmektedir.