OYUN
Giriş Tarihi : 05-07-2020 20:17   Güncelleme : 05-07-2020 20:17

PUBG Twitch Prime Bedava Eşya Nasıl Alınır?

Twitch Prime Nedir ve Nasıl Açılır? PUBG Twitch Prime Bedava Eşya Nasıl Alınır?

PUBG Twitch Prime Bedava Eşya Nasıl Alınır?

PUBG her geçen gün kitlesini büyütmeye devam etmektedir. Kitlenin büyümesi için sürekli olarak farklı etkinlikler yapılmakta ve dünyanın farklı yerlerinden oyuncular bir araya toplanmaktadır. Bunun yanında Twitch yayıncıları ve Youtube içerik üreticileri kitlenin organik olarak büyümesine düzenledikleri etkinliklerle ve seyircileriyle destek olmaktadır. Bu destek sürecinin daha sağlıklı çalışabilmesi için PUBG yetkilileri yayıncılara ve içerik üreticilerine partnerlik sistemini sunmuştur. Bu sistem sayesinde oyunun daha interaktif bir hale gelmesi sağlanmaktadır. Bunun yanında Twitch üzerinden PUBG için üretilmiş özel kıyafetleri elde etmek mümkündür. Ancak bunu başarabilmek için öncesinde Twitch Prime üyeliğine sahip olunması gerekmektedir.

Twitch Prime Nedir ve Nasıl Açılır?

Twitch Prime, Amazon’un Twitch ile tapmış olduğu bir anlaşma sonucunda ortaya çıkmış bir üyelik çeşididir. Twitch Prime sayesinde platform üzerindeki herhangi bir yayıncıya ücretsiz olarak 1 aylık abone olunabilmektedir. Bunun yanında Twitch platformu üzerinde ücretsiz oyunlar alınabilmektedir. Ayrıca Twitch sohbetinde diğer kullanıcılardan farklı semboller ve emojiler kullanılabilmektedir. Bunlara ek olarak yayınlar reklamsız bir şekilde izlenebilmekte ve sohbet sırasında kullanılan renk değiştirilebilmektedir. Bu özelliklere sahip olmak isteyen kişilerin Twitch Prime üyeliğini alabilmesi için geçmesi gereken adımlar çok basittir.

Twitch Prime üyeliğine sahip olma isteyen kişilerin ilk olarak twitch.amazon.com/prime adresine girmesi gerekmektedir. Bu siteye girildikten sonra “Twitch Prime’ı deneyin” seçeneğine tıklanmalı ve çıkan sayfadan ülke seçilmelidir. Sonrasında Amazon üyeliği oluşturulmalı ya da mevcut üyelikle giriş yapılmalıdır. Ardından ödeme şekli girilerek yedi günlük ücretsiz deneme hesabına sahip olunabilir.

PUBG Twitch Prime Bedava Eşya Nasıl Alınır?

PUBG’nin Twitch Prime kullanıcıları için özel olarak oluşturduğu kıyafetlere ulaşmak isteyen kişilerin Twitch ana sayfasına girmesi gerekmektedir. Ardından ana sayfanın sağ üst tarafında bulunan taç simgesine tıklanmalıdır. Tıklama sonrasında PUBG Skin yazarsa başarılı bir şekilde bedava eşya elde edilmiş demektir. Eğer yazı çıkmazsa PUBG hesabı Twitch’e bağlanmamış demektir. PUBG hesabının Twitch’e bağlanabilmesi için ilk olarak Twitch Prime sayfasından hesap yetkilendirilmektedir. Sonrasında PUBG açılmalı ve sağ üstte bulunan Twitch logosuna tıklanarak iki hesap arasında bağlantı sağlanmalıdır.