OYUN
Giriş Tarihi : 29-07-2020 14:13   Güncelleme : 29-07-2020 14:13

Red Dead Online Güncellemesi Duyuruldu

Red Dead Online oyunu için yeni güncelleme geldi. Online bölüm için yeni görevler geliyor.

Red Dead Online Güncellemesi Duyuruldu

Red Dead Redemption online oyunu olan Red Dead Online, bir süredir hataları ve bağlantı sorunları ile anılıyor. Kullanıcılar sürekli bağlantı sorunları aldığını iddia etse de RockStar Games çok açıklama yapma taraftarı olmadığı için herhangi bir bilgi vermemişti. Oyunun bu şekilde hatalarla gitmeyeceği de kesindi. Beklendiği gibi oldu yaşanan tüm hatalara karşın Red Dead Online için düzenleme güncellemesi yayınlandı. 

Red Dead Online Güncellemesi Hem Yeni Özellikler Getirdi Hem Hataları Giderdi 

Güncellemenin asıl amacı, hataları gidermek ve  daha kararlı bir oyun elde etmekti. Öyle de oldu. Tüm hataların giderildiği online oyun için yenilikler de geldi. Toplam 80 aşamalı yeni bir sezon görevi başlatıldı ve bu oyuna yeni bir can geldi demek oluyor. 

Üçüncü sezon ile gelen 80 aşamalı yeni görevler zincirinin tamamına ulaşmak için ise katılım biletlerinin alınması lazım. Yeni sezon ve görev dışında Red Dead Online büyük güncellemesi oyuna 7 yeni hayvan ekledi.

Oyunda çeşitliliğin artmasını sağlayan yeni hayvanlarla beraber yeni görevler önemli ama en çok sevindiren kısım dediğimiz gibi hataların giderilmesi oldu. Özellikle başa çıkılmaz olan sunucu sorunları neyse ki bitti.