MOBİL
Giriş Tarihi : 01-08-2020 19:58   Güncelleme : 01-08-2020 19:58

Samsung Galaxy Note 20 Kılıfı Görüntülendi

Samsung Galaxy Note 20 kılıfları paylaşıldı. Samsung Galaxy Note 20 tasarımı son kez onaylandı. Artık tanıtımı bekliyoruz.

Samsung Galaxy Note 20 Kılıfı Görüntülendi

4 gün sonra Samsung'un yeni telefonları geliyor. Katlanabilir bir telefon, akıllı saat, tablet gibi ürünler tanıtılacak ama hangisini daha çok merak ediyorsunuz diye sorsanız Samsung Galaxy Note 20 serisi tek geçilir. 

Herkesin alabileceği bir fiyatta olacak mı? Kaç farklı versiyon gelecek? Akıllı kalem desteği ne düzeyde olacak? Gibi çok soru var. Bu soruların yanıt bulacağını biliyoruz ve sadece 4 gün kaldı ama hala bir sızıntı, bir haber gelmeye devam ediyor. Belki de Note 20 modellerinden son sızıntı, kılıf görselleri olacak. 

Samsung Galaxy Note 20 Kılıfları Nasıl? 

Kılıf görselinin netleştirmiş olduğu bir şey var. Telefonda, en azından bir versiyonda kavisli ekran olacak. Bu versiyon ultra akıllı telefonu gibi gözüküyor. Kavisli kenarların olacağı bu versiyon için düzen bir kılıf kullanılmış ama kılıf ekranı her şeyiyle ortaya koymuş. 

Kapaklı ve sadece çerçeveyi saran iki versiyon olarak sunulacak kılıflar, ekran konusunda da bilgileri yine doğruladı. Buna göre telefonun ekranı, punch hole olacak. Yani ekrana gömülü olan tek bir delik üzerinde kamera bulunacak ve başka bir düzenleme olmayacak. 

Ekran doğrulandı, kılıf doğrulandı ve artık Samsung Galaxy Note 20 serisi hazır. Gerisi 4 gün sonra yapılacak tanıtıma kaldı. Muhtemelen bu son sızıntı oldu.