GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-06-2020 00:00   Güncelleme : 27-06-2020 00:00

Şevket Çoruh'un Tiyatrosu Baba Sahne Çatısına Yıldırım Düştü

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh'un sahibi olduğu Baba Sahne tiyatrosunun çatısına yıldırım düştü.

Şevket Çoruh'un Tiyatrosu Baba Sahne Çatısına Yıldırım Düştü

Önceki gün tüm İstanbul'u etkisi altına alan sağanak yağışın, şehir genelinde hayatı olumsuz etkilediği görülürken bazı bölgelere düşen yıldırım görüntüleri de sosyal medya üzerinden paylaşılmıştı. Kısa sürede kentin birçok caddesi sular altında kalırken Büyükşehir Belediyesi ekipleri de durmaksızın yağmura karşı önlemlerini almaya çalıştılar.

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh da bu sağanak yağıştan etkilenenler arasındaydı. Şevket Çoruh'un Kadıköy Bahariye Caddesi üzerinde bulunan Baba Sahne adlı tiyatronun çatısına da yıldırım düştüğü belirtildi. Küçük çapta maddi hasara yol açan yıldırımın, insan sağlığına olumsuz bir durum vermemesi sevindirici oldu.

Şevket Çoruh Sosyal Medya Üzerinden Duyurdu

Oyuncu Şevket Çoruh, Baba Sahne tiyatrosunun çatısına düşen yıldırım için sosyal medya üzerinden takipçilerine paylaşımda bulundu.

"Çevrenizde varsa rahat olun. Tiyatrolar yalnızca kültür sanat için değil, halkın güvenliği için de vardır. Yıldırım şimşek fark etmez Baba Sahne affetmez. #tiyatromuzyaşasın" paylaşımıyla tiyatro binasına yıldırım düştüğünü birinci ağızdan doğruladı.