OYUN
Giriş Tarihi : 11-07-2020 20:25   Güncelleme : 11-07-2020 20:25

Superhot: Mind Control Delete Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Superhot: Mind Control Delete ilk oyunu daha önce satın alanlara özel olarak ücretsiz olarak dağıtılacak. Oyun 16 Temmuz Perşembe günü çıkacak.

Superhot: Mind Control Delete Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Superhot: Mind Control Delete oyunu daha önceden oyunun ilk serisini satın alanlara özel olarak ücretsiz olarak dağıtılacak. Ancak daha öcne ilk seriye sahip olmayanlar ise hatırı sayılır bir ücret ödemek durumunda kalacaklar.

SUPERHOT Team tarafından geliştirilen ve Oculus Quest, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarına uygun olarak dizayn edilen savaş - nişan oyunu olan Superhot oyununun ikinci serisi olarak Superhot: Mind Control Delete için artık sayılı günler kaldı.

Daha önce Superhot oyununu satın almış olan oyun severler Superhot: Mind Control Delete oyununa da ücretsiz sahip olabilecek.

Superhot: Mind Control Delete Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Superhot: Mind Control Delete ne zaman çıkıyor? Superhot oyununun devamı olarak geliştirilen Superhot: Mind Control Delete 16 Temmuz 2020 Perşembe günü çıkacak. Daha önce Superhot oyununa sahip olanlar ücret ödemeden serinin yeni oyununu ücretsiz olarak edinebilecek. Ancak Xbox Gold veya Twitch Prime ile Superhot oyununa sahip olanlar bu kampanyadan faydalanamayacak.

Superhot: Mind Control Delete çıkış tarihi

Superhot: Mind Control Delete Nasıl Oynanır?

SUPERHOT Team Superhot: Mind Control Delete oyunu için ilk seriye göre daha bol içerikli ve büyük bir platforma hitap eden oyun olarak gördüğünü açıkladı. Bir çok yeni seviyenin eklendiği ve ileri düzey mekaniklerle geliştirilen Superhot: Mind Control Delete oyunu 12 ila 15 saatlik oynanışa sahip olacak.

Superhot: Mind Control Delete oyunu şu an için VR desteği bulundurmayacak. Bunun için biraz daha zamana ihtiyaç var gibi duruyor.

Superhot: Mind Control Delete Fiyatı

PlayStation 4, Xbox One ve PC gibi çoklu platformlar için yayınlanacak olan Superhot: Mind Control Delete oyununu ücretsiz edinme hakkı bulunmayanlar için oyunun fiyatı 25 dolar etiket fiyatını ödeyerek oyuna sahip olabilecekler.

Superhot: Mind Control Delete Tanıtım Videosu

Superhot: Mind Control Delete oyununun yaklaşık 5 dakikalık uzun ve detaylı bir tanıtım videosunun yayınlandığını belirtelim. Tanıtım fragmanında oyunla ilgili tüm detaylar konusunda bilgi edinebilirsiniz.