YAŞAM
Giriş Tarihi : 25-07-2020 17:47   Güncelleme : 25-07-2020 17:47

The Walking Dead World Beyond Fragmanı Yayınlandı

The Walking Dead World Beyond fragmanı paylaşıldı. Devam hikayesini konu edinecek olan The Walking Dead World Beyond nasıl bir dizi olacak?

The Walking Dead World Beyond Fragmanı Yayınlandı

Zombi dünyasını işleyen yapımlar arasında en başarılarından biri olan The Walking Dead, yeni versiyonlarla yeniden hayat buluyor.  Ana dizi 10.sezon, sezon finaliyle son bulacakken yeni bir isimle farklı bir versiyon uyarlaması yayınlanacak. The Walking Dead World Beyond adıyla yayınlanacak olan yeni dizinin yine AMC üzerinden yayınlanacağı açıklandı. 

Yeni dizi aslında daha önce yayınlanacaktı ama pandemi nedeniyle erteleme kararı geldi. Bu nedenle fragmanı da görememiştik. İşte o göremediğimiz The Walking Dead World Beyond fragmanı yayınlandı. 

The Walking Dead World Beyond Fragmanı ve Konusu 

Yeni dizi bir nevi devam dizisi olacak. Zombiler dünyayı işgal etmiş ve artık salgının önüne geçilemiyor bir hale gelmiş. Yani The Walking Dead dizisinin devamı işlenecek. Zombilerin ele geçirmiş olduğu dünyanın içinde kendilerini bulan bir grup gencin hikayesi işlenecek ve tıpkı The Walking Dead dizisinde olduğu gibi gençler hem hayatta kalan çetelerle hem de zombilerle mücadele edecek. 

Yeni oyuncularla hikayeye renk getirecek olan yapım, 4 Ekim 2020 tarihinde yayınlanacak. Toplamda kaç sezon geleceği ise şu an açıklanmadı. Zaten çok fazla planlandığını da düşünmüyoruz.