OYUN
Giriş Tarihi : 04-07-2020 14:02   Güncelleme : 04-07-2020 14:02

Tropico 6 Oyunu Gelecek Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz Olacak

Popüler şehir kurma ve strateji oyunları arasında yer alan Tropico 6, Steam kampanyaları dahilinde %40 oranında indirim aldı. Bunun yanında oyun 9 Temmuz akşamından 12 Temmuz akşamına kadar ücretsiz oynanabilecek.

Tropico 6 Oyunu Gelecek Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz Olacak

Kalpso Media tarafından geliştirilip dağıtımı yapılan popüler strateji ve şehir oluşturma oyunu Tropico 6 oyunu Steam'in yaz indirimleri kapsamında %40 indirimli olarak 9 Temmuz tarihine kadar satışta olacak. Ayrıca Tropico 6, 9 Temmuz akşamı saat 20:00'den itibaren 12 Temmuz akşamı saat 23:00'a kadar ücretsiz olarak oynanabilecek.

Bilindiği üzere Tropico oyun serileri şehir kurma ve ekonomisini geliştirme amacıyla oynanabilen oldukça popüler bir strateji olarak karşımıza çıkıyor. Altıncı serisine kadar beğeniyle oynanan oyun Steam Yaz İndirimleri kapsamında indirimli olarak satışta olacak. 9 Temmuz'a kadar %40 indirimli olarak edinilebilecek olan oyunu bu tarihten itibaren 12 Temmuz'a kadar da Steam üzerinden ücretsiz oynayabileceksiniz.

Tropico 6 Şehir Kurma Oyunu Ücretsiz Oluyor

Limbic Entertainment tarafından geliştirilip Kalpso Media tarafınca yayınlanan Tropico 6, bir şehir kurma bazında strateji oyunudur. Alanında en iyilerinden birisi olarak gösterilen Tropico 6 için gelecek hafta sonu şenlik var! El Presidente olarak Güney Amerika adalarının birinde bir şehir planlaması yapmak istiyorsanız ve bu şehrinizi geliştirip ülke bazında büyük bir ekonomik atılım yapacaksanız Tropico 6 tam size göre.

tropico 6 gelecek hafta sonu ücretsiz

Oyun grafiği ve geniş zengin içeriğiyle oldukça beğeni toplayan Tropico 6, 9 Temmuz tarihine kadar %40 indirimle birlikte 59.40₺'ye satın alınabilecek. Ayrıca 9 Temmuz ile 12 Temmuz arasında da oyun Steam'den ücretsiz oynanabilecek.