MOBİL
Giriş Tarihi : 27-07-2020 21:00   Güncelleme : 27-07-2020 21:00

Unpacked 2020 Etkinliğinde Tanıtılacak Ürünler Belli Oldu

Samsung Unpacked 2020 etkinliğinde tanıtımı yapılacak ürünler resmileşti. Tanıtımda 5 yeni ürün göreceğiz.

Unpacked 2020 Etkinliğinde Tanıtılacak Ürünler Belli Oldu

Bu zamana kadar gelen iddialar, ortaya atılan bilgiler, beklentiler, analist yorumları derken Samsung Unpacked 2020 etkinliği resmileşti. Önce etkinliğin ne zaman yapılacağı duyuruldu. 5 Ağustos tarihi üzerinde duruluyordu ve beklendiği gibi Samsung bu tarihi doğruladı. Tarih açıklandı ama bu yetecek bir bilgi değildi. 

Tarih kadar önemli olacak bir başka bilgi daha vardı. O da ne tanıtılacağı. Sızıntılardan yana öğrendiğimiz çok şey vardı ve az çok ne tanıtılacağını biliyorduk ama bu sızıntılarla sınırlı kalmış resmiyet kazanmamış olan bir durumda. Şimdi Samsung Unpacked 2020 için video yayınladı ve yine sızıntıları doğruladı. 

Unpacked 2020 Etkinliğinde Tanıtılacak Teknolojiler 

Video dikkatlice izlendiği zaman birkaç farklı ürün üzerinde duruluyor. Açık açık şu ürünler denmiyor ama videonun sonunda bir resim paylaşılıyor. Bir bu resimdeki ürünleri tahmin edebiliyoruz. Resimde gölgeli şekilde gözüken ürünler:

  • Galaxy Watch 3 akıllı saat 
  • Galaxy Note 20 
  • Galaxy Z Fold 2 
  • Galaxy Buds Live kulaklık 
  • Galaxy Tab S7 tablet.

Görselde kesin olarak anlaşılan bu ürünler zaten sızıntılara rast gelmiş olan ürünler. 5 farklı cihaz tanıtılacak ama bir neredeyse 5 farklı cihazı da yakından tanıdık. Etkinliğin başını çekecek olan Galaxy Note 20 modeli hakkında sızan bilgileri saymıyorum bile.