OYUN
Giriş Tarihi : 29-07-2020 15:00   Güncelleme : 29-07-2020 15:00

VALORANT'a Yeni Karakter Killjoy

Killjoy karakteri Valorant'a ekleniyor. Killjoy karakterinin özellikleri neler?

VALORANT'a Yeni Karakter Killjoy

2020'de Riot Games'in en çok konuşulan oyunu olmayı başaran VALORANT için geliştirmenin sürekli olacağı açıklanmıştı. Bu ne demek? Oyuna sürekli yeni karakterler ve silahlar gibi eklentiler yapılmaya devam edilecek demek. Oyun yayınlandıktan sonra gelen ejder silahı kaplamasından sonra bu kez yapıma eklenecek yeni karakter gözüktü. Killjoy isimli karakter, oyun sayfalarında gözüktü ve Riot Games müdahale edemeden, karakterin tüm özellikleri ortaya çıktı. 

Killjoy İsimli Yeni Karakterde Nasıl Özellikler Olacak? 

Yeni karakter için oluşturulan sayfada sızan özellikler dikkat çekici. Birkaç yeteneği de kesinleşen Killjoy için en belirgin yetenekler şöyle:

Nanoswarm: Çok sessiz bir şekilde el bombasına benzer bir bomba atıyorsunuz ve bomba patladığı zaman ortaya çıkan nanorobotlar düşmanlara saldırıya geçiyor. 

Alarmbot: Belirlenen saldırı menzili içerisine girildiğinde, düşmana saldırı yapılıyor. Düşmana hem saldırı alıyor hem de diğer saldırılara karşı da savunmasız kalıyor. 

Lockdown: Bir cihaz üzerinde çalışan yetenek, cihazı kurmanızla çalışıyor. Cihazı kurduğunuz zaman, 8 saniye geçerli olmak üzere düşmanlar durduruluyor. Tabii ki bunun için düşmanların etki alanı içerisine girmesi lazım. 

Taret: Bir koni içerisinde kurulan taret ile düşmanlara ateşe tutuluyor. 

Killjoy karakterinin özellikleri bunlar olacak. Karakterin özellikleriyle beraber, ne zaman yayınlanacağı ve nasıl etki edeceği de merak ediliyor.