Zoom Sınırsız Toplantı Özelliği Kaldırıldı mı? İşte Açıklama

Zoom sınırsız toplantı özelliği devam edecek mi? Zoom, 40 dakikalık ücretsiz görüşme sınırı kalktı mı? İşte detaylar.

Zoom sınırsız toplantı özelliği devam edecek mi? Sanal toplantı yapma uygulaması Zoom, Şükran Günü’ne özel olarak 40 dakikalık ücretsiz görüşme sınırını kaldırmıştı. Şimdi şirket tarafından alınan karara göre; Hanukkah, Noel, Kwanzaa ve Yeni Yıl gibi önemli tarihleri ​​kapsayan Aralık ayının geri kalanında da bu özelliği sürdürülecek.

Görüntülü sohbet üzerinden bağlantı kurmak isteyenler için önemli bir özellik olarak sınırsız görüşme, Zoom’un bir süre daha devam ettireceği bir özellik olacak gibi gözüküyor. 2020’nin en büyük kazananlarından biri olan Zoom, insanların 2021’e girerken farklı alternatifler aramasını engellemenin bir yolunu arıyor.

İLGİLİ HABERLER

Zoom Sınırsız Toplantı Özelliği Devam Ediyor mu?

Zoom’un yaptığı açıklamaya göre aşağıdaki tarihler arasında 40 dakikalık ücretsiz görüşme sınırı kaldırıldı:

  • 18:00 17 Aralık Perşembe – 19 Aralık Cumartesi 14:00
  • 23 Aralık Çarşamba saat 18:00 – 26 Aralık Cumartesi 14:00’a kadar
  • 30 Aralık Çarşamba saat 18:00 – 2 Ocak Cumartesi 14:00’a kadar

Bilmeyenler için; Zoom’un ücretsiz paketinde üç veya daha fazla kişiyle toplantılar 40 dakikadan uzun süremiyor. Daha uzun konuşmak istiyorsanız, başka bir toplantı başlatabilir veya premium hesap satın alabilirsiniz. Zoom ise bu tatiller için sınırı kaldırarak, arkadaşlarınızla ve ailenizle sanal buluşmaları ücretsiz hale getirmeyi amaçlıyor.

Ayrıca aileniz ve arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için Google Meet’i kullanmayı tercih ediyorsanız, Google ücretsiz kullanıcıların 31 Mart 2021’e kadar 24 saate kadar süren aramaları barındırmasına izin vereceğini hatırlatalım.


BENZER HABERLER

Sonraki Konu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir