Mobil

Honor 20 Youth Edition Hızlı Şarj Müjdesi

Honor 20 Youth Edition akıllı telefon modeli için bu kez batarya teknolojileri ortaya çıktı. İşte son detaylar.

Honor’un en çok sevilen akıllı telefon modellerinden biri olan Honor 20 Lite serisinin yeni modeli olarak öne çıkan Honor 20 Youth Edition akıllı telefonları için bilgiler gelmeye başladı. Yeni akıllı telefonların özelliklerinin neler olacağı konusunda önemli bilgilerin ortaya çıkmasını sağlayan paylaşımlara göre, Honor 20 Youth Edition beklenenden iyi bir model olacak.

Son olarak telefonları TENAA üzerinden görmüştük. Sistem özelliklerine ilişkin detayları bu şekilde ortaya çıkan seri, şimdi de hızlı şarj desteği ile gündemde.

Honor 20 Youth Edition Hızlı Şarjla Geliyor

Telefonun bu kez batarya kapasitesi ortaya çıkmış durumda. Buna göre yeni serinin 4000 mAh değerinde bir bataryası bulunacak. Geniş batarya hacmi ile dikkat çeken model, 20W hızlı şarj sunacak.

Kendi sistemleriyle optimize bir şekilde hızlı şarj desteğinin sunulması sayesinde, sadece 30 dakika içerisinde %53 şarj oranına ulaşabilecek bir akıllı telefon göreceğiz. Bu arada TENAA kayıtlarında ortaya çıkan modelin diğer teknik özelliklerinden de söz edelim.

Honor 20 Youth Edition

Elde edilen bilgilere göre yeni model Kirin 710F işlemcilerine sahip olacak. Yenilenmiş olan işlemciler dışında 2400 X 1080 piksel ekran çözünürlük değeri ve 6,3 inç ekran boyutunun sunulduğunu göreceğiz.

Ayrıca bu modelde 48 MP + 8 MP + 2 MP değerinde de üç arka kameranın kullanılacağını ekleyelim. Tüm bu özelliklerle beraber yeni serinin tanıtımı ise 22 Ekim tarihinde yapılacak. Tanıtım sonrasında detaylı bilgilere yer vereceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı