Mobil

Honor 9X Kamera Çekim Örnekleri Yayınlandı

Akıllı telefonlar için aranan markalardan biri olma yolunca ilerleyen Honor, şu sıralar yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışmalara başladı. Markanın yeni akıllı telefonları modelleri olacak. Bir ana model bir de Pro modelinin satışa çıkması beklenen akıllı telefonlar için örnekler de gelmeye devam ediyor. Son olarak yeni akıllı telefonların kamera örnekleri yayınlandı.

Honor 9X Kameraları Ne Kadar Başarılı Olacak?

Yeni akıllı telefonların kamera performansı kısmında fark yaratan serilerden biri olması bekleniyor. Telefonların kameralarıyla çekilmiş olan gece fotoğrafları da ne derece başarılı bir seri sunulacağını gösteriyor. Paylaşılan görsellerde düşük ışıkta ne derece başarılı bir çekim sunulduğu görülüyor. Düşük ışık modunda bile başarılı bir performans ortaya koyan akıllı telefonların kamera teknolojisi için de detaylar ortaya çıktı.

Buna göre markanın yeni akıllı telefonlarında 48 MP + 2 MP değerinde çift kamera kullanılacak. Honor 9X akıllı telefonlarında yer alan çift arka kameranın dışında Pro modelinin ise 8 MP değerinde geniş açılı bir kamera daha bulundurması bekleniyor. Her iki telefonun da çekim modunun oldukça başarılı olduğunu söylemek gerekiyor.

Honor 9X

Gece modu gibi artı bir kamera özelliğiyle beraber gelmesi beklenen akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı konusunda da açıklama yapıldığını ekleyelim. Kirin 810 işlemcilerinin kullanılacağı akıllı telefonların 23 Temmuz itibariyle tanıtıldığını göreceğiz.

Tanıtım için çok kısa bir süre kaldı ve tanıtım sonrasında merak edilen tüm detayları öğrenme şansını elde edeceğiz. Şimdilik elde ettiğimiz bilgiler bunlar ile sınırlı kaldı. Dilerseniz hemen yukarıdan kamera örneklerine bakabilirsiniz. Gece modu dışında bir artı olacak mı? Merak konusu.

Etiketler

Turan YALI

Teknoloji alanında edindiğim bilgi ve araştırmalarla Teknogaste.com okuyucularının karşısındayım!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Araç çubuğuna atla