Haberler

Honor Band 5 Özellikleri ve Fiyatı

Honor Band 5 akıllı bileklik modeli karşımıza çıktı. Honor Band 5 özellikleri neler? Honor Band 5 fiyatı nasıl?

Honor, bir süredir beklenen yeni akıllı telefon tanıtımlarını gerçekleştirdi. Marka geçtiğimiz gün itibariyle Honor 9X akıllı telefon serisini ve bir de laptop modelini tanıttı. Bu tanıtım sırasında markanın sürprizlerinden birisi de yeni akıllı bileklik modelleri oldu. Honor Band 5 akıllı bileklikleri, hem sınıf yenilemesi için oldukça önemli modeller hem de markanın yeni akıllı telefonlarına eşlik edecek aksesuarlar olarak öne çıktı.

Honor Band 5 Özellikleri Neler?

Tasarımı kısmında çok önemli değişiklikleri bulunmayan akıllı bileklik modellerinin ekran boyutu olarak 0.95 inçlik bir seri olarak geldiğini görüyoruz. 0.95 inç ekran boyutunun yanında ekranın OLED olması ve yine renkli panellerin kullanılması da büyük bir artı olarak karşımıza çıkıyor.

120 X 240 piksel çözünürlük değeri ve renkli ekran artısı, zaten Honor Band 5 modelinin bir adım öne çıkmasını sağlıyor. Bunun dışında teknik kısımda yine optik kalp hızı atış monitörünün kullanıldığını görüyoruz. Bu kez Truseen 3.5 teknolojisi kullanılmaya başlamış durumda. Ayrıca yeni teknolojiyle beraber kandaki oksijen değerinin de kolayca ölçülebildiğini ekleyelim.

Honor Band 5

Aktivite takibi özelliği kısmında da 10 farklı aktiviteye kadar destek sunan Honor Band 5, 50 metreye kadar suya dayanıklı bir model.

Bu yönüyle de başarılı olarak gösterebileceğimiz akıllı bilekliğin 27 dolar satış fiyatı bulunuyor. Rakiplerine göre biraz daha iyi bir model söz konusu. NFC versiyonunu tercih etmek isterseniz de 32 dolar gibi bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı