Honor Magicbook Cihazı Ortaya Çıktı

Honor Magicbook modeli için ilk görsel ortaya çıktı. Honor Magicbook nasıl bir cihaz olacak? İşte özellikler.

Huawei kadar aktif markalardan biri olma yolunda ilerleyen Honor, sürekli olarak yeni seri akıllı telefonlar tanıtmaya devam ediyor. Bir yandan yeni akıllı telefonları için tanıtımları yapan markanın bir yandan ise yeni tablet ve laptop modelleri için çalışmalarının başladığını belirtelim. Bu kez gündemde olan cihaz Honor Magicbook modeli oldu.

Honor Başkanı Zhao Ming tarafından Çin’in sosyal medyadasın Weibo üzerinden paylaşılan görsellerle beraber ortaya çıkan Honor Magicbook, markanın bu alanda ne kadar iddialı olduğunu da göstermiş oldu.

Honor Magicbook Neler Sunacak?

Paylaşılan yeni görsellerle beraber Honor Magicbook serisi laptop modellerinin ortaya çıktığını ve bu serinin çok daha ince olacağını ekleyelim. Görsellerde göre seri şu an kadar sunulmuş olan laptop modellerinin en ince kasalı modeli olacak.

Çerçeve o kadar ince olacak ki ön kamera için ayrıca bir model kullanılması bekleniyor. Akıllı telefonlarda kullanılan Pop-up kameralara benzer bir açılır kapanır kamera sunulacağı ve bu nedenle de söz konusu bilgisayarların ekran alanının çok daha geniş olacağını göreceğiz.

Honor Magicbook

Bunun dışında sistem özellikleri için de bazı bilgiler var. Sistem özellikleri kısmında Intel i5-8265U serisi işlemcilerin kullanılacağı bilgisi var. Ekran kartı kısmında da Nvidia MX250 modeline yer verileceği ve 8 GB RAM bellek gibi iddialı bir bellek miktarının karşımıza çıkacağı da bilgiler arasında.

Tüm bu bilgiler gösteriyor ki Honor Magicbook modeli beklenenden çok daha iddialı olacak. Yeni serinin ne zaman tanıtılacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Bunun için açıklamaları takip etmek gerekecek. Muhtemelen tanıtım Honor 9x akıllı telefonlarıyla beraber yapılacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı