Honor Play EMUI 10 Güncellemesi Almayacak

Honor Play EMUI 10 güncellemesi yayınlanmayacak. İşte nedeni.

Tanıtıldığı andan bu yana oyun odaklı yapısı ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Honor Play akıllı telefonlarının, oldukça yüksek satış rakamlarına ulaştığı biliniyor. Hala telefonun stokları yenileniyor ve satışları devam ediyor. Satış konusunda her şey iyi gidiyor gibi gözüküyor ancak marka tarafından yapılan son açıklama hayal kırıklığı yarattı.

Yapılan açıklamaya göre uzun süredir beklenen Honor Play EMUI 10 güncellemesi verilmeyecek. Güncellemenin bu modele kesin olarak sunulacağı düşünülüyordu. Güncellemenin telefona oyun modu gibi özel modları da sunması beklentiler arasındaydı. Fakat yapılan açıklama tam tersi bir durumu ortaya çıkardı.

Honor Play EMUI 10 Güncellemesi Gelmeyecek

Paylaşımlara göre Honor Play EMUI 10 güncellemesi kesin olarak yayınlanmayacak. Firmanın bu konuda hakkında bir açıklama yaptığını da belirtelim. Firma tarafından yapılan açıklamada donanım özelliklerinin kısıtlı olması nedeniyle yeni güncellemenin sunulmayacağı, kısıtlı imkanlar nedeniyle bu seride EMUI 10 kullanmanın mümkün olmadığı belirtildi.

Honor Play EMUI 10

Yapılan açıklamayı da değerlendirdiğimiz zaman, güncellemelerin Honor Play modeline uymayacağını görüyoruz. Tabii ki bu sürüm için özel olarak yayınlanan herhangi bir farklı güncelleme sürümü görmeyeceğiz. Böyle değerlendirdiğimiz zaman Honor Play için yazılım konusunda yolun sonuna gelindiğini söyleyebiliriz.

Bu durumun telefonun satışlarını nasıl etkileyeceği ise tartışılır. Uygun fiyatlı modelin en son işletim sistemi EMUI 9.1 olarak kaldı. Kutudan çıkış ise EMUI 8.2 sürümüyle yapılmıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı