Haberler
Trend

Honor V30 Pro Modeli Kablosuz Şarj Desteği İle Gelebilir

Honor markasının bu yıl piyasaya çıkarmayı düşündüğü amiral gemilerinin yanında Pro modelinin de yer alması bekleniyor.

Honor V serileri dikkat edildiğinde standart donanım seçeneklerinin yanında bir de Pro donanım segmentine sahip bir modeli görecek gibiyiz. Bir süredir sık sık sızıntılarıyla dikkat çeken Honor V 30 Pro modeli ile ilgili son gelen bilgiler ise markanın müdavimlerini sevindirecek gibi. Zira Honor V30 Pro modelinin kablosuz şarj teknolojisine ait bir sertifika aldığı bildirildi.

Bu yılın son çeyreğine girdiğimiz bu dönemde Honor V serisi amiral gemilerinin tanıtım tarihi de iyice yaklaştı. Firmanın bir sürpriz olarak V modellerinin yanında bir Pro modelini de resmi olarak duyurması bekleniyor. Bugün ortaya çıkan sızıntıya göre ise Honor V30 Pro modelinin kablosuz şarj sertifikasını aldığı yönünde bize bilgi veriyor.

Honor V30 Pro modelinin şarj teknolojisi ile ilgili gelen tek bilgi sertifika değil. Bu kablosuz şarj standının da görselleri ortaya çıktı. AP61 model koduyla gelecek olan yeni kablosuz şarj standının 30 Eylül 2019 tarihinde tescil edildiği netlik kazandı.

Honor V30 Pro Şarj Standı Özellikleri

Sızdırılan kablosuz şarj standının tasarımına dikkat çekildiğinde üst kısımda gri kumaş yerleşim kendisini gösterirken gök mavisi tabanı da görünüme şık bir detay eklemiş. Aslında genel görünüm olarak Bluetooth hoparlörü andıran bu tasarım, alıcısını cezbedebilir.

Honor V30 Pro modeli ile birlikte gelmesi düşünülen kablosuz şarj standı.

Honor V 30 Pro modeli ile ilgili gelen bilgiler doğruysa Honor’un ilk kablosuz şarj destekleyen amiral gemisi olarak da tarihe geçecek. Çok kısa süre sonra Honor V30 Pro modeli ile ilgili bilgilerin resmiyet kazanması bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı