Bilim ve Teknoloji

Honor Vision TV için Detaylar Ortaya Çıkmaya Başladı

Honor Vision TV serisi için beklenen detaylar ortaya çıktı. Honor Vision TV nasıl bir televizyon olacak. Açılır kapanır kamera sistemi neler sunacak?

Akıllı televizyonlar için markaların harekete geçtiğini biliyoruz. Artık akıllı telefon modellerinde olduğu gibi çok çeşitli akıllı televizyon serileri görmeye başlıyoruz. Bu alana giriş yapmak isteyen markalardan birisi de Honor. Markanın Honor Vision TV modeliyle beraber pazarda farklı bir yorum oluşturması bekleniyor.

Honor Vision TV Özellikleri Neler Olacak?

Paylaşılan bilgilere baktığımız zaman Honor Vision TV akıllı televizyonlarının açılır kapanır kamera sistemi olduğunu görmek mümkün olacak. Pop-up sistemi olarak bilinen ve akıllı telefonlarda bir hayli sık kullanılan açılır kapanır kamera sisteminin, akıllı televizyonlara da uygulanması mümkün hale gelmiş olacak.

Honor Vision TV içerisinde kullanılan kamera sistemi, televizyonu tam olarak akıllı televizyon modellerinden biri olarak öne çıkaracak. Öyle ki söz konusu akıllı televizyonlarda yer alan açılır kapanır kamera, kullanıcıları tanıyabilecek. Yüz tanıma teknolojisiyle beraber gelecek olan televizyonlar, her kullanıcıyı tanıyabilecek.

Honor Vision TV

Her kullanıcıya göre özelleştirilmiş olan kanal listeleri ya da kanal sıralamaları sunulabilecek. Bu konuda yüz tanımanın oldukça önemli bir artı sunduğunu görmemiz mümkün olacak. Kullanıcı profillerinin oluşturulmasını sağlayacak olan yeni sistemin tek artısı bu değil.

Bunun yanında Honor Vision TV, el hareketlerini de algılayabilecek. Bu şekilde oldukça kolay bir kontrol sisteminin sunulması sağlanacak. İşlemci kısmında Honghu 818 işlemcilerinden güç alması beklemen serinin, 8K ve 4K çözünürlük değerleri bulunacak.

HDR desteğinin de öne çıkacağı seri, 55 inç ekran boyutuna sahip olacak. Tüm bu özelliklerle beraber Honor Vision TV akıllı televizyonlarının 9 Ağustos tarihinde tanıtılması ve satış fiyatı kısmında da 1450 dolar gibi bir rakam sunulduğunu görmek mümkün olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı