Horizon Studios Uzay Bavullarını Duyurdu

Horizon Studios özel bir uzay bavulu için detayları ortay çıkardı. İşte Horizon One uzay bavulları.

Uzay bilimleri konusunda hızlı bir ilerleyiş söz konusu. Hem dünyamız hem de gezegenler için çok daha derinlemesine çalışmalar sürdürülüyor. Bir yandan uzay araştırması konusunda yeni bir döneme girildiğini görüyoruz ancak bir yandan da yepyeni teknolojilerin tanıtıldığını görmeye başladık. Benzeri bir örnek Horizon Studios tarafından geldi.

Horizon Studios uzay turizmi için çok ilginç bir ürün için tanıtım gerçekleştirdi. Firma tarafından yapılan açıklama sonrasında uzay turizmine çıkacak insanlar için özel bavulların duyurulduğu açıklandı. Yeni teknoloji bavullar için önemli detaylarda ortaya çıkmış oldu.

Horizon Studios Yeni Nesil Bavulları 

NASA’nın Mars görevinde yer alan isimlerden biri olan Alyssa Carson tarafından tasarlandığı açıklanan yeni bavullar, tam anlamıyla turizm için sunulmuş durumda. Horizon One adı verileceği açıklanan uzay bavullarının özelliklerinin neler olacağı konusunda çok fazla bir bilgi paylaşımı yapılmadı.

Genel bilgilere baktığımız zaman Horizon One serisinin, karbon fiber malzemeden üretildiğini görüyoruz. Hem dayanıklı hem de hafif olması için böyle bir malzeme seçildiği açıklanan bavulların, ekran ve parmak izi koruyucusu bulunduğunu da belirtelim.

Horizon Studios

Ekran üzerinden kontrol edilebilecek bazı özellikleri bulunan bavulun, kablosuz şarj desteğini sunması da önemli artılardan birisi.

Yeni nesil teknolojilerin en iyi örneklerinden biri olan Horizon One için açıklanan ağırlığın ise sadece 900 gram olduğunu belirtelim. Tüm bu özellikleri ve alanında ilk olması nedeniyle dikkat çeken ürünün fiyatının ise 40 bin sterlin olduğunu açıklayalım.

Ücret konusunda rekor bir seviye karşımıza çıkıyor olsa da geleceğin en çok aranan teknolojilerinden biri karşımıza çıkmış gibi gözüküyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı