HTC U11 Plus Android Pie Güncellemesi Geldi

HTC U11 Plus Android Pie güncellemesi için beklenen açıklama geldi. HTC U11 Plus Android Pie güncellemesi neler sunacak? İşte detaylar.

HTC akıllı telefon modelleri için çok fazla çalışma yapmamaya başladı. Markanın akıllı telefon modellerinde istediği başarıyı elde edememesinin yanında, bu alanda biraz daha geri çekilmeye başladığını da görüyoruz. Bundan sonraki süreçte yeni bir akıllı telefon üretip üretmeyeceği merakla beklenen marka, şu sıralar güncellemelerle meşgul. Son olarak HTC U11 Plus Android Pie güncellemesinin duyurulduğu açıklandı.

HTC U11 Plus Android Pie güncellemesinin duyurulmasıyla beraber akıllı telefonlarda nasıl bir değişimin olacağı ise merak edilmeye başlandı. Sürüm notlarının açıklanmasıyla beraber bu noktada da bilgiler elde edildi.

HTC U11 Plus Android Pie Neler Sunuyor?

İlk olarak Tayvan genelinde yayınlanan yeni güncelleme, 1,45 GB boyuta sahip. Güncellemenin notlarının yayınlanmasıyla beraber boyutun neden bu kadar yüksek olduğunu da anlamış olduk. Öyle ki yapılan açıklamaya göre güncelleme içerisinde güvenlik yamaları da bulunuyor.

Güvenlik yamalarının ve tüm Android Pie özelliklerinin sunulduğu yeni güncellemenin önemli bir değişikliği de düzenlediğini ekleyelim. Takip edenlerin bileceği gibi Google + servisi son buldu. Google bu servisin kullanım oranının düşük olması nedeniyle söz konusu platformu kapatma kararı aldı.

HTC U11 Plus Android Pie

Bu nedenle HTC U11 Plus Android Pie güncellemesi sonrasında Google+ BlinkFeed ekranından da kaldırılmış oldu. Son değişikliğin bu olduğunu söyleyebiliriz.

Güncellemelerin tüm dünya genelinde yayınlanması için ne kadar süre gerektiğini ise bilemiyoruz. Muhtemelen güncellemenin tüm dünya genelinde yayınlanması birkaç ayı bulacak. Henüz firma bu konuda da bir açıklama yapmış değil.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı