Mobil

Huawei Mate 30 Pro Ekran Panelleri Görüldü

Huawei Mate 30 Pro akıllı telefonları için yeni görseller ortaya çıktı. Huawei Mate 30 Pro neler sunacak?

Akıllı telefonlar için en iddialı modellerden biri olması beklenen Huawei Mate 30 Pro akıllı telefonları için geri sayım başladı. Yeni akıllı telefon modellerinde yer alacak olan özellikler için belli aralıklarla sızıntı haberleri geliyor ancak yavaş yavaş somut kanıtlarda gelmeye başladı.

Son olarak yeni akıllı telefon modelinin ekran panelleri paylaşıldı. Huawei Mate 30 Pro modellerinin ekran panellerinde görülen detaylar ise tasarım için çok önemli bilgileri ortaya çıkarıyor. Buna göre Huawei Mate 30 Pro akıllı telefonlarında kavisli bir ekran kullanılacak.

Huawei Mate 30 Pro Sürprizleriyle Beraber Gelebilir

Yeni akıllı telefonların ekran panelleri Ice Universe tarafından paylaşıldı. Daha önce yaptığı paylaşımlarla kendisini kanıtlayan Ice Universe tarafından paylaşılan bilgiler ve yeni görseller, Huawei Mate 30 Pro akıllı telefonlarının kavisli bir panel kullanacağını gösteriyor.

Yeni akıllı telefonların kavisli kenarlarının dışında çok ince çerçeveler kullandığı da görülmekte. Kavisli yapısının artısı tartışılmaz ancak bu modelin tek artısı kavisli kenarlar olmayacak.

Bunun dışında kamera yerleşimi kısmında da fark yaratması beklenen bir model geliyor.

Huawei Mate 30 Pro

Yeni akıllı telefonların Samsung modellerinde olduğu gibi ekrana gömülü kamera sistemine sahip olabileceği ya da ekranda kamera teknolojisini sunacağı düşünülüyor.

Ön kamera açıldığı zaman, kameranın açılmasını sağlayabilecek ekrana gömülü sistem sunulabilir. Bir başka iddia ise akıllı telefonun kamerası kısmında ekrana gömülü bir kamera sisteminin kullanılacak olması.

Henüz iddia düzeyinde olan her iki teknoloji için de detayların netlik kazanmadığını belirtmek isteriz. Zaman içerisinde bu konuda yeni bilgilerin paylaşılmasını da bekliyoruz. Şimdilik ortaya çıkan bilgiler, ekran panel görselleriyle sınırlı kalıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı