Haberler

Huawei MediaPad M7 Tableti Ortaya Çıktı

Huawei MediaPad M7 tablet modelinin detayları ortaya çıktı. Huawei MediaPad M7 tasarımı ve teknik özellikleri için ortaya çıkan detaylar.

Akıllı telefonlarında Google servislerini kullanıp kullanmayacağı konusu hala soru işaretlerini koruyan Huawei, bir yandan da yeni tablet modelleri için çalışmalara başladı. Markanın yeni tablet modelinin de şimdiden ortaya çıktığını görüyoruz. Bu kez Huawei MediaPad M7 modeli tanıtılacak.

Yenilenmiş bir tasarımla beraber geleceği açıklanan Huawei MediaPad M7 tablet modellerinin tasarımı ve teknik özellikleri de sızdırıldı. Hemen yeni model için detaylardan söz edelim.

Huawei MediaPad M7 Ekranda Kamera ile Gelecek

Yeni seriye ait olduğu iddia edilen görsellerin yayınlanmasıyla beraber tablet serisinin tasarımı da ortaya çıkmış oldu. Ekranda kamera kullanılacağı görülen yeni tablet modelinin, ekrana gömülü kameralarının nasıl bir artı sunacağı da tartışılır.

Huawei MediaPad M7

Tasarım açısından bakacak olursak, çok daha ince çerçevelerin kullanılmasını sağlayacak bir oynama yapılmış durumda. Ön kısımda son dönem akıllı telefonlarında ünlenen tasarım çizgilerinin korunduğunu görmekteyiz. Arka kısımda da benzeri bir tasarım çizgisi var. Arka kısımda da üst üste sıralı çift kamera kullanılmış ve bu kameraların hemen altında da bir flaş ışığına yer verilmiş.

Kirin 990 işlemcilerine sahip olan yeni tablet modelinin 8 GB RAM miktarı gibi iddialı teknik özellikleri de olduğunu göreceğiz. iPad Pro ile yarışacak modelin tanıtımının ne zaman yapılacağını bilemiyoruz. Fakat bu özellikler ve tasarımla öne çıkacak bir modelin geleceği kesin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı