Mobil

Huawei Nova 5i Pro Ön Kamera Örnekleri Yayınlandı

Huawei Nova 5i Pro akıllı telefonlarıyla çekilmiş olan yeni görseller yayınlandı. Huawei Nova 5i Pro kamera performansı nasıl olacak?

İddialı akıllı telefon modelleri arasında yer almasını beklediğimiz Huawei Nova 5i Pro modelleri için detaylar gelmeye devam ediyor. Global pazarda adının Huawei Mate 30 Lite olacağı iddia edilen akıllı telefonların bu kez kamerasıyla ilgili olarak bir paylaşım yapıldı.

Huawei Nova 5i Pro akıllı telefonlarının selfie kamerasının performansının ne düzeyde olduğunu gösteren paylaşımlar, bir hayli dikkat çekici.

Huawei Nova 5i Pro İddialı Bir Model Olacak

Bir yandan yeni akıllı telefonların kameralarının ne kadar yetenekli olduğunu ortaya koyan görseller, bir yandan da ön kamera teknik detaylarının sızmasını sağladı. Buna göre yeni nesil akıllı telefonların ön kısımda 32 MP değerinde bir kamera sunduğunu görmek mümkün olacak.

Selfie kamerası olarak gelecek olan 32 MP değerinde kameranın, Kirin 810 işlemcilerinde yer alan yapay zeka ile desteklenmesinin beklendiğini belirtelim. Bu şekilde çekim kalitesinin de maksimum düzeye çıkması beklentisi var.

Huawei Nova 5i Pro

Sadece akıllı telefonların ön kamerasının bile ne kadar iddialı olduğunu gösteren paylaşımlarda Çinli aktris Guan Xiaotong bulunduğunu da ekleyelim. Muhtemelen Huawei reklam için ünlü isimle anlaşma imzaladı ve yeni akıllı telefonların tanıtımı sonrasında gelecek olan görsellerde ünlü ismin bulunduğunu görmek mümkün olacak.

Huawei Nova 5i Pro

Muhtemelen Huawei Nova 5i Pro modeli için reklam yüzünün de Çinli aktris olduğunu görmek mümkün olacak. Şimdilik kamera konusunda detaylarımız bunlar dilerseniz sizi fotoğraf örnekleriyle baş başa bırakalım.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı