Huawei Nova 6 5G Tasarımı Netlik Kazandı

Huawei Nova 6 5G tasarımını gösteren görselleri yayınlandı. İşte Huawei Nova 6 5G tasarımı.

Başarılı akıllı telefon serisi olan Huawei Nova serisinin yeni üyesi olması beklenen Huawei Nova 6 5G akıllı telefonları için detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak yeni seri akıllı telefonların tasarımını ortaya koyan bazı görseller yayınlandı.

Yayınlanan görseller çok iddialı serilerle karşı karşıya kalacağımızı gösteriyor. Öyle ki telefonların hem ekran hem de kapak tasarımı güncellenmiş olarak gelecek. Arka kapak kısmında telefonun adını taşıyan bir motifin yapıldığını göreceğiz.

Huawei Nova 6 5G Neler Sunacak?

Yeni akıllı telefon modelinde ilk dikkat çeken kısım ekran. Ekranda çentik alanı kullanımı yavaş yavaş geri planda kalmaya başladı. Bu modellerden birisi de Huawei Nova 6 5G akıllı telefonları olacak. Yine ekranda çentik alanı kullanmayan bir akıllı telefon olarak geleceğini gördüğümüz yeni seri, ön kameraları ekrana gömülü olarak sunacak.

Huawei Nova 6 5G

Samsung’un son seri amiral gemisi akıllı telefonlarında gördüğümüz ekrana gömülü kameranın yine bu modelde de öne çıktığını görmek mümkün olacak. Ekrana gömülü olarak gelecek olan kameraların dışında tamamen çerçevesiz bir model sunulacak.

Arka kapak kısmına geçtiğimiz zaman ise telefonun üst üste sıralı olan 3 kamera kullandığını göreceğiz. Kameraların hemen altında ise flaş ışığı bulunacak. Yine kamera alanının yanında 3D ToF sensörlerinin bulunduğu da bir alan göreceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı