Mobil

Huawei Nova 6 Özellikleri Ortaya Çıktı

Huawei Nova 6 akıllı telefonlarının teknik özellikleri ortaya çıktı. Huawei Nova 6 amiral gemisi modeli olacak.

Akıllı telefonları konusunda meraklı bir bekleyişin olduğu Huawei, belli aralıklarla yeni akıllı telefon modellerini sunmaya devam ediyor. Marka son olarak Huawei Nova 6 akıllı telefon modeli üzerinde odaklanmıştı.

Yeni modelin tasarımını gösteren bazı görsellerin yayınlanmasının ardından şimdi ise Huawei Nova 6 akıllı telefon modellerinin teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu kez telefonların ne kadar iddialı modeller olacağını görmüş olduk.

Huawei Nova 6 Nasıl Özellikle Gelecek?

Yeni akıllı telefonlar için ilk dikkat çeken kısım ekranlar olacak. Bu modelin ekran kısmında 6.40 inçlik bir panel sunduğunu göreceğiz. Super AMOLED ekranın üzerinde kameranın yer aldığını görmek mümkün olacak.

Huawei Nova 6

Ekran üzerine yerleştirilmiş lan kameraları göreceğimiz akıllı telefonun 60 Hz yenileme hızına sahip olacağı iddiası var. Ekranın dışında telefonun amiral gemisi modellerden biri olacağı bilgisini elde ettik. Öyle ki bu modelin içerisinde Kirin 990 işlemcileri yer alacak. Başarılı işlemci modelinin yanında 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleri sunulacak.

60 MP arka kamera 16 MP değerinde ikinci ve 2 MP + 2 MP değerinde dörtlü kamera düzenine sahip olacak olan telefonun 40 Watt hızlı şarj desteği olması da beklenmekte. Bu özelliklerin netleşeceği tanıtım konusunda ise henüz bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Huawei Nova 6 tanıtım tarihi net değil.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı