Haberler

Huawei Tarafından AnTuTu Sonuçları

Huawei tarafından piyasaya sürülmesi beklenen en son model hakkındaki bilgiler her geçen gün daha da artıyor. Kirin 990 adı verilen bir işletim sistemine sahip olması beklenen telefon için yeni sonuçlar gelmeye başladı. Yapılan performans test sonuçlarına göre birçok modeli geride bırakacak kadar iyi bir telefonun piyasaya çıkmasının an meselesi olduğu net şekilde ortaya koyuldu. Performans birçok eleştirmen tarafından oldukça beğenildi.

Söylentiler

Huawei son zamanların en iyi performansına sahip olacak bir telefon modeli elde etmek istediğini her fırsatta dile getirmeye devam ederken bu konunun gerçek olduğuna dair bazı söylentilerin olduğu ortaya çıktı. Kirin 990 adı verilen yeni işletim sistemine göre yakın zamanda kullanılan bir telefon AnTuTu adı verilen platformda denendi. Marka ve model bilgisi henüz verilmezken ortaya çıkan sonuçlar şuana kadar elde edilen en iyi performans olduğunu ortaya koydu. Bu modelin ise Huawei 30 olduğu yönünde bilgiler ortada dolaşıyor.

Cihazın Durumu

Denemesi yapılan modelin 2400 piksel çözünürlüğe sahip olduğu konusunda bilgiler de bulunuyor. Ayrıca 8 GB ram hafızasının da olduğu performans sonuçlarına göre elde ediliyor. Telefonun modeli hakkında ise net bilgi verilmezken LIO-ALoo olarak bir takma isimle anılması yoluna gidildi. Bunun için hangi marka ve model olduğu konusunda sadece çıkarım yapılması söz konusu oluyor.

Notları

Yapılan performans testinden bugüne kadar alınan en yüksek rakamları elde eden telefonun sonuçları da son derece başarılı görüldü. 457.357 olarak açıklanan puan şuana kadar elde edilen en iyi performans olduğu çıkarımını yaptırıyor. UFS 3.0 bellek kullanılarak test edilen modelin Huawei Mate 30 Pro olduğu yönünde güçlü veriler olması da beklenen model hakkında daha da merak uyandırdı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı