Haberler

Huawei yeni kablosuz kulaklık çıkaracak

Huawei’den yeni kablosuz kulaklık gelebilir

Huawei tarafı bu aralar mate serisi ile uğraşmakta. Önümüzdeki hafta düzenlenmesi beklenen IFA 2019 etkinliğinde yeni telefonlarını tanıtacak.

Çıkarmış olduğu cihazlarla oldukça fazla müşteri potansiyeline sahip olan çinli şirket Twitter hesabından duyurduğu haberde yeni kablosuz kulaklık çıkaracağı yönünde ufak demeçler verdi. Huawei Freebuds adını alacak olan kablosuz kulaklığın çıkacağı yönünde ihtimaller yükseldi.

Huawei Freebuds, diğerlerinden farklı olacak

Huawei’nin ses teknolojisi kirin sisteminden alınacak buna göre Apple’ın AirPots cihazlarında kullandığı W1 yonga setine rakip olması muhtemel gözüyle bakılıyor. Her alanda Apple ürünlerine adeta savaş açan şirket şimdide kulaklık modellerine gözünü dikmiş gibi. Kirin teknolojisi ile beslenecek olan kablosuz kulaklık oldukça kaliteli ses deneyimi sunacak.

 

Ayrıca Huaweinin daha önce çıkarmış olduğu Freebuds modelleri ile farklı bir görüntüye sahip olacağını da söylemek mümkün. twitter hesabından yapmış olduğu açıklama ile birlikte kulaklığın kısa bir teaster videosunu görmekteyiz. Kısa bir süre sonra cihaz hakkında bilgi toplayıp burada yayımlamış olacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı