Huawei’nin 0 Çerçeveli Ekrana Sahip Yeni Telefonu: Enjoy 10 Plus

Teknoloji devi Huawei Enjoy 10 Plus adında tamamen çerçevesi ekrana sahip olan telefonu duyurdu.

Huawei firması, sınırsız ekrana sahip açılabilir ön kameralı yeni akıllı telefonu olan Enjoy 10 Plus’u duyurdu. Telefon donanım açısından Y9 Prime modeline benzerken, tasarım açısından devrim yaratabilecek özelliklerle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Enjoy 10 Plus modelinin tasarımında yer alan açılabilir ön kamera ve sınırsız ekran (çentik olmadan) kullanıcıların telefona olan ilgisini arttırıyor.

Çin menşeili akıllı telefon üreticisi Huawei, Amerika Birleşik Devletleri’nin Çinli firmalara yapmış olduğu yaptırımlara rağmen yeni akıllı telefon modellerini piyasaya çıkarmaya devam ediyor. Huawei geçtiğimiz günlerde duyurduğu 6.60 inç sonsuz ekrana sahip akıllı telefonu Enjoy 10 Plus ile akıllı telefon piyasasında adeta bir devrim yaratacak.

Huawei Enjoy 10 Plus özellikleri

Telefonun donanımsal özelliklerinden bahsetmeden önce tasarımsal özelliklerinden bahsedelim. Huawei Enjoy 10 modeli 6.60 inç sonsuz ekrana sahip ve telefonda takılı olan ekran “TUV Rheinland” sertifikasına da sahip.  Telefonun ekran gövde oranı ise %91 seviyesinde.

Şimdide Huawei firmasının yeni telefonu Enjoy 10 Plus’un donanımsal özelliklerine geçelim. Telefon içerisinde Y9 Prime modelinde olduğu gibi Kirin 710F işlemci yer alıyor. Telefon içerisinde 8 GB RAM yer alıyor, kullanıcılar için bu ram fazlasıyla yeterli olacaktır. Telefon içerisinde 128 GB depolama alanı bulunuyor eğer bu depolama alanı sizin için yeterli olmazsa hafıza kartı ile arttırabilirsiniz.

Telefonun fiyatı

Huawei Enjoy 10 Plus telefonunun tüm modelleri az önce sıralamış olduğumuz özelliklere sahiptir fakat yalnızca ram konusunda farklılık olabiliyor. Telefon içerisinde yer alan ram miktarı arttıkça fiyatlarda artış gösteriyor. Aşağıda hangi modelin kaç TL’den satışa çıkacağını görebilirsiniz.

  • 8 GB RAM’e sahip olan model 295 dolar
  • 6 GB RAM’e sahip olan model 250 dolar
  • 4 GB RAM’e sahip olan model 210 dolar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı