Mobil

Instagram Hikayeleri Gizlice Görmek Mümkün

Sosyal medya hayatımıza çok hızlı bir şekilde giriş yaptı son 15 yıl içinde popüler olup sonra unutup gittiğimiz çok mecra var günümüzde popülerliği devamlı artan platform ise Instagram, bu uygulama üzerinden insanlar birbirleri ile tanışıyor, arkadaş oluyor hatta evliliğe gidecek birliktelik bu platform üzerinden başlıyor. Arkadaşlarımızın hesaplarını takip ederken onların gönderilerini iki türlü görüyoruz birincisi normal gönderiler ikincisi ise Instagram hikayeleri adı verilen 24 saat yayında kalan görüntüler bu gönderi türünü görüntülediğinizde, sizin o hikayeyi gördüğünüzü karşı taraf görebiliyor. Ancak bazen bizim hikayeyi gördüğümüzü görmesinler isteriz.

Instagram Hikayeleri Gizlice Görmek Mümkün
Instagram Hikayeleri Gizlice Görmek Mümkün

Sosyal medya hayatımıza öyle yerleşti ki arkadaşlarımızı arayıp hal hatır sormak yerine bunu Instagram üzerinden gerçekleştirir olduk. Hatta bazen onlarla iletişim kurmak yerine sosyal platformlardan neler yaptıklarına bakmakla yetiniyoruz. Aslında sadece kendi arkadaşlarımızı takip etmiyor tanımadığımız insanları takip edebiliyoruz ve yeni dostluklar edinebiliyoruz.

Birçok dostumuz ile Instagram üzerinden iletişim kuruyoruz. Sosyal medyanın biz kattığı ekstra bir sorumluluk var aslında sizi beğenenleri beğenmek ya da arkadaşlarınızın fotoğraflarını beğenmek zorunda olmak. Bu aslında kural olmasa da görevimiz gibi görüyoruz. Bunların haricinde Instagramda kaçınmak istediğimiz bazı durumlarda oluyor.

Instagram Hikayeleri Gizlice Görme

Instagram da birini takip etmiyor olduğunuzu ancak o kişiyi çok merak ettiğinizi varsayalım. Bu noktada onu merak ettiğinizi bilmenizi istememiniz normal olan olacaktır. Bunu daha net açıklayacak olursak o kişinin hikayelerine onun sizin baktığınızı görmeden görüntülemek isteyebilirsiniz. Bu pek çok insanın Instagramdan beklentisi ancak Instagramın bu şekilde bir çalışma yapacağını hiç sanmıyoruz.

Ama internette çareler tükenmez. Instagram’da gizlice hikaye görüntüleme yapılabilir. İstediğiniz hesapların hikayelerini görüntüleyebilirsiniz hem de hesabın sahibi bu durumu bilmeyecek. Ayrıca sadece görüntülemekle kalmayıp o hikayeyi kayıt edebileceksiniz. Bunu sadece Stories Watch isimli bir web site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Denemek için bağlantıda yer alan web siteye gitmenizi öneriyoruz.

[affiliate_news id=”3516″]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı