Mobil

iOS 13 İle Gelmesi Beklenen Yenilikler

iOS 13 ile daha fazla yenilik ve güncelleme sizleri bekliyor olacak.

Apple’ın yeni işletim sistemi iOS 13, mükemmel yenilikler ve harika özelliklerle geliyor. iPhone 11 ile birlikte tanıtılan ve ilk olarak bu cihaz için kullanılan bu yeni işletim sistemini diğerlerinden ayıran özellikler neler? Yeni işletim sistemi ile birlikte mevcut iPhone telefonlar ve Apple akıllı cihazlar da yararlanabilecek mi? Neden mevcut işletim sisteminizi bu yeni işletim sistemi ile değiştirmelisiniz? İşte tüm bu ve daha fazla sorunun cevapları yazımızda…

Neden iOS 13? iOS 13 Neler Getirdi?

Dün gece itibari ile akıllı cihazlar için yüklenebilir hale getirilen ve Apple akıllı cihaz kullanıcılarına sistem güncellemesi adı altında sunulan iOS 13, özellikle mükemmel hızı ve son derece etkili yeni modlarla geliyor. Bu yeni işletim sistemi, akıllı cihazınızın güvenlik ayarlarını daha kolay yapmanızı sağlayacak, daha güvenli bir cihaz kullanımı sağlayacak ve arayüzü eklentilerinizi çok daha mükemmel şekilde kullanabileceksiniz. Hayalinizdeki işletim sistemi için iOS 13 tam beklentilerinize göre bir deneyim yaşatacak.

En Kapsamlı Değişiklikler Bu İşletim Sisteminde

Apple akıllı cihazlar için üretilen ve şirketin kendi işletim sistemi olan iOS, bugüne kadar hep Microsoft’un gölgesinde işlemciler ve işletim sistemi deneyimi sunuyordu. Ama artık kendi işletim sistemini bağımsız hem de çok daha iyi bir şekilde yapabileceğini gösteren Apple, bunun için tasarladığı iOS 13’ü piyasaya sürdü. Bu işletim sisteminde, günümüze kadar ki tüm iOs işletim sistemleri arasında en kapsamlı değişiklik ve yeniliklerin yapıldığı sistem olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni fotoğraf düzenleyici araçları ile birlikte, arayüzü renk değişimini sürekli değiştirebileceğiniz bir Dark Mode, yeni güvenlik ayarı ve bir öncekine göre %30 daha fazla hız ile bu işletim sistemi gerçekten de çok mükemmel bir tercih olacaktır. Siz de yeni güncelleme ile cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı