iPhone 11 Tasarımı Hakkında Herşey

Piyasaya yeni iphone sürülecek, peki ya detaylar neler?

Apple, her sene bu zamanlarda yeni modellerini piyasaya sürmeye başlıyor. Yeni modellerinden olacak olan iPhone 11‘i müşteriler sabırsızlıkla bekliyor. Peki yeni modelde tasarımı ve diğer özellikleri neler olacak ve değişimi nasıl göreceğiz? Bu konu hakkında bugün sizler ile bakmamız gerekiyor.

Yarın saat 20.00’da karşımıza çıkacak olan Iphone 11 en yeni tasarımlarıyla görücüye çıkacak. Peki bu yeni modellerin tasarımı ve özellikleri ne olacak? Bu konu hakkında tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Yeni tanıtılacak olan iPhone 11, iPhone 11 Max ve yeni iPhone 11 Pro Max modelleri ile piyasaya çıkmaya hazırlanan Apple, artık telefonlarını cam tasarımları ile devam ediyor. Peki bu iPhone modelleri nasıl olacak, tüm söylentiler ve model tahminler ile devam ediyor.

Apple artık modellerini çok fazla değişiklik yaparak sunmuyor. Yani artık kemikleşmiş modeller ile devam ediyor ve radikal kararlar almaktan çekiniyor. Aynı zamanda geçtiğimiz haftalarda sızan tasarımlar ise bunu doğrular nitelikte. Yani yeni gelecek olan modeller eski modellere benzeyecek.

iPhone 11’in modellemesine baktığımız da iPhone XS modeline benziyor ancak daha fazla alan kaplıyor. Yani biraz daha büyük ve kalın bir model ile iPhone 11 ve yeni çıkacak modeller ile karşılaşacağız. Aynı zamanda yukarıda ki fotoğrafta da görüleceği üzere yeni modelle birlikte kamera özellikleri de artışa geçeceği konusunda tahminlerimizi yapabiliriz. Yani artık daha kaliteli fotoğraflar çekebileceğiz. Ayrıca daha farklı modların geleceğini de düşünebiliriz.

Bu kamerayı beğenmeyen kullanıcılar için farklı bir kasa ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Yeni modellerinde cam kasa ile daha fazla göze çarpmayı ve kullanıcılarını bu parlaklık ile çekmeye hazırlanıyor. Diğer modellerinde ise buzlu cam kullanmayı düşünüyor. Yarın lansmanda bu tasarımları göreceğiz. Peki sizce yeni modeller nasıl?

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı