JBL, Kişiye Özel Tasarımla Satışlara Başladı

JBL, kişiye özel tasarımlarla satışlara başlıyor.

Ses sistemleri konusunda en iddialı markalardan biri olan JBL, sürekli ürün sınıflarını yenilemesiyle biliniyor. Hem kulaklıkları ile hem de ses sistemleri ile dikkat çeken marka, Beats gibi ünlü rakiplerle yarışıyor. Yarışta sadece ürünlerin etkili olmadığını düşünecek olacak ki markanın yeni bir girişimi de ortaya çıktı. Bu kez kullanıcılara kişiselleştirilmiş olan ses sistemleri ve kulaklık modellerinin satışı yapılacak.

Kişiye Özel JBL Ürünleri Geliyor

Şirket tarafından başlatılan çalışmayla beraber, bazı ürünlerin kişiselleştirilerek alınması mümkün olacak. JBL Flip 5, JBL Clip 3, JBL Go 2 ve Libe 650 BTNC modellerini tercih edecek olan kullanıcılar, kendi istedikleri resimleri ya da isimleri ya da herhangi bir logoyu ürünlere ekleyebilecek.

JBL

JBL’in kendi sitesinden ürün alan kullanıcıların yararlanabileceği özelleştirmeler, yine resmi site üzerinden yapılabilecek. Yapılacak olan özelleştirmeler sonrasında kişiye özel bir model oluşturmanız ve siparişi vermeniz gerekiyor.

Sadece kendi sitesinden verilen siparişlerde sistemin kullanılmasına izin veren JBL, şimdilik kapalı bir kullanım sunmakta. Sadece ABD genelinde satışlar yapılıyor. Henüz özelleştirilmiş olan modellerin diğer bölgeler için teslimatları yapılamıyor. Fakat yakın zaman da bunun için de bir özelleştirme yapılacağı konusunda bilgiler var. Hangi bölgelerde kişiselleştirilmiş ürün satışlarının başlayacağı noktasında kesin açıklamaları gelmediğini de söylemek gerekiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı