Kozmik Karınca 1.5 Milyon Abone Sayısına Ulaştı

Sadece PUPG oyunları çekerek 1.5 milyon aboneye ulaşan kozmik karınca hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi unvanına sahip olan Youtube her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Youtube’un diğer video paylaşım sitelerinden daha iyi konumda olmasının en büyük sebebi sade ve kolay ara yüzü sayesinde her yaştan kişiye hitap ediyor olmasıdır. Youtube platformu aracılığıyla takipçileriyle videolarını paylaşan kişilere ise Youtuber deniliyor.

Youtube platformu aracılığıyla oyun severlerin ilgisini çeken içerikler üreten Kozmik Karınca da bir Youtuber. Kozmik Karınca ülkemizin en sevilen Youtuber’larından biridir. Özellikle son zamanlarda yayınlamış olduğu PUBG Mobile videoları sayesinde büyük bir kitleye hitap etmeye başladı. Kozmik karıncanın bu derece sevilmesindeki sebepler şüphesiz kaliteli bir şekilde oyun oynaması ve yaptığı şakaların tadında kalması. Yani bu Youtuber ciddi olunacak ve şaka yapılacak zamanları bildiğinden dolayı takipçileri tarafından çok seviliyor.

Kozmik Karınca 1.5 milyon özel videosu çekecek mi?

Sevilen Youtuber Kozmik Karınca birkaç ay önce 1 milyon abone olması şerefine video çekmişti. Takipçilerin merak ettiği sorulardan biride Kozmik Karınca’nın 1.5 milyon aboneye özel bir video çekip çekmeyeceğidir. Şuan için bu konu hakkında net bir bilgi olmasa da, 1.5 milyon videosu yerine 2 milyon aboneye özel bir videonun çekilmesi daha muhtemel.

Kozmik karınca

Kozmik Karınca gerçek adı ve soyadı

Takipçilerinin en çok merak ettiği sorulardan biri de Youtuber’ın gerçek ismi. Çünkü Kozmik Karınca diğer Youtuber’lar gibi ismini açıkça söyleyen biri değil. Bu durumda kanalın takipçilerinin, Youtuber’ın ismini ve soy ismini merak etmesine yol açıyor. Videoların içerisinde kendisine Cem abi diye hitap edildiğinden dolayı isminin Cem olduğu anlaşılmaktadır. Kozmik karıncanın soyadı ise Ceyhandır.

Cem Ceyhan kimdir?

Cem Ceyhan 2011 yılında kurulan “Mekanik” adlı müzik grubunda 2015 yılına kadar Gitarist olarak yer alıyor. Fakat 2015 yılında bazı sebeplerden dolayı müzik kariyerini sonlandıran Ceyhan, günümüzde ise Youtube üzerinde 1.5 milyon takipçiye hitap eden başarılı bir Youtuber’dır. Son olarak Ceyhan’ın en sevdiği oyunlardan birinin PUBG Mobile olduğunu söyleyebiliriz.

Kanaldan hala haberdar değilseniz buradan kanala girerek abone olabilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCkFVj7d9rRFuGANSNCaTsfg

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı