Haberler

Kurtlar vadisi Netflix ile geri dönüyor

Kurtlar vadisi adıyla 2002 tarihinde adını duyduğumuz dizi serisi 2014 yılına kadar geniş bir izleyici kitlesini bünyeninde barındırmayı başarmıştı şimdi ise Netflix ile tekrar dönmeye hazırlanıyor.

Kurtlar vadisinin unutulmaz ismi Necati ŞAŞMAZ Pana Film vasıtasıyla ilk olarak Mafyayı çökertmek amaçlıyla mafyanın içerisine Polat Alemdar olarak girerek başlayan bu macera 2014 yılına kadar devam ederek Ülkenin güncel durumları ile alakalı ilgi çekici dizi sahneleriyle dikkatleri üzerine fazlasıyla çekmişti.

Geçtiğimiz günlerde Netflix, RTÜK denetimi ile sıkıntılar olduğuna dair haberler gündeme gelmişti ancak yapılan açıklama sonrası Netflix Türkiyeden çekilme kararı olmadığını doğrulamıştı. Şimdi ise Gündemde Kurtlar vadisi adlı dizinin yeninden Netflix dizilerinin arasına ekleneceği yönünde.

Kurtlar vadisi 2020 de yayınlanması bekleniyor

Pana film uzun süredir Kaos adlı dizinin senaryosu hazır olduğu ancak bu diziyi izlenime sunacak Tv kanalı bulamadığından askıya alındığı biliniyor. Şimdi ise Netflix  ‘Kaos‘ adı altında sunulması için gerekli anlaşmaların yapılması bekleniyor.

Pana film ve Netflix taraflarından herhangi bir resmi açıklama yok ancak bilindiği üzere Blutv Behsat Ç. anlaşması sonrası büyük hamle yapmak isteyen Netflix bu fırsatı kaçırmayacaktır. Ayrıca TV kanalı arayışında olan Pana film de bu konuya sıcak baktığı tahmin ediliyor.

Kaos‘ Adı altında çıkacak olan dizinin 15 Temmuz darbe girişiminden sonraki gelişen olayları konu alacağı yönünde. 2020 Yılında Gösterime sunulacak olan dizinin ise şuanda her hangi bir fragmanı bulunmuyor ama kısa süre içinde NetFlix tarafından bir fragman yayınlanabilir. Yayınlanacak olan dizinin tam olarak kesinleşmesi için RTÜK ile Netflix arasında anlaşmanın netleşmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Bugün okuduğum en güzel haber bu olsa gerek ne kadar sevindim anlatamam tez zamanda netflixe gelirde şu saçma dizilerden kurtuluruz keşke Behsat ç de netflixe gelseydi daha iyi olurdu ama artık olan oldu. Teşekkürler Teknogaste

  2. Teşekkürler gerçekten kurtlar vadisinin gelmesine sevindim umarım kısa süre içerisinde gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı