Listelerde En İyi Akıllı Telefon İPhone 11 Oldu!

Consumer Reports’u hazırladığı en iyi, en performanslı akıllı telefonlar listesi birinciliği el değiştirdi. Çektiğimiz günlerde çıkış yapan ve hayranlarının merakını gideren iPhone 11 Pro Max şuan bu listede lider durumda. iPhone 11 Pro Max, pek çok yorumcu tarafından en iyisi olarak görülüyor.

Listelerde En İyi Akıllı Telefon İPhone 11 Oldu!
Listelerde En İyi Akıllı Telefon İPhone 11 Oldu!

Geçen hafta kullanıcılara sunulan Apple markasının yeni telefonu iPhone 11 Pro Max yorumcular ve Consumer Reports’un hazırladığı en iyi akıllı telefonlar listesinde 1 numara olarak gösteriliyor.

Uzun pil ömrü, inanılmaz kamerası, su ve toz gibi zararlı durumlara dayanıklılığı, kasa olarak daha dayanıklı olması ve cam kasa olması, yeni A13 işlemcisi ve daha iyi bir ekran ile performans konusunda hali hazırda kullanımda olan tüm telefonlardan daha iyi görülüyor.

İphone 11 telefonlarında en fazla göze parçan ve en fazla beğenilen özellik pil ömrü oldu. İphone 11 Pro Max, bataryası ile özel testlerde 40.5 saat ile hayran olunacak bir performans gösterdi. Consumer Reports’un yaptığı bu testte hiçbir telefon modeli bu kadar dayanamadı hatta yanına bile yaklaşamadı.

iPhone 11 Pro Max’in kamera performansı:

iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max telefonları şimdiye kadar telefonlarda kullanılan en iyi kamera yapısına sahip. Yapılan testlerde kamera konusunda da rakiplerini yanına yaklaştırmadı. İphone 11’in kamera konusunda en fazla dikkat çeken konu ise gece fotoğraf çekimleri oldu. İphone 11 serisine 3 model bulunuyor 3 modelde de çok iyi çekimler yapılabilir

Consumer Reports listelerinde ilk sırada yer alan İphone 11 pro, tüm kategorideler farkla üstünlük kurarken bazı kategorilerde yine üstün ama rakipleri ona çok yakın. Consumer Reports  tüm bu kaliteye ve performansa rağmen hala . iPhone XS, iPhone XS Max hatta iPhone XR’nin hâlâ satın alınabilir olduğunu söylüyor.

[affiliate_news id=”3468″]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı